Hromadná nehoda uzavřela D1 u Brna ve směru na Ostravu

Hromadná nehoda na 187. kilometru D1 ve směru na Ostravu dnes asi na dvě hodiny uzavřela dálnici u Brna. Jeden člověk se lehce zranil. Tvořila se kolona, místo se ale dalo objet přes čerpací stanici. ČTK to řekl mluvčí policie Bohumil Malášek. Další nehoda omezovala provoz i na 183. kilometru, při této nehodě se jeden člověk zranil středně těžce.

Kolona na dálnici D1
doporučujeme

Nehoda na 187. se stala kolem 13:10. Malášek uvedl, že se srazily čtyři nákladní vozy. Zranění jednoho z řidičů by podle něj nemělo být vážné. Hasiči na webu uvedli, že šlo o nehodu dvou kamionů a několika dodávek. Uvedli, že nebylo třeba nikoho vyprošťovat. "Pacientem byl muž středního věku, byl při vědomí, k vyloučení vážnějších zranění jsme jej převezli do Fakultní nemocnice Brno v Bohunicích," řekla ČTK mluvčí záchranné služby Michaela Bothová.

Nehoda se stala u brněnských Bosonoh u čerpací stanice, kterou šlo projet a místo nehody tak objet. Dálniční ukazatel řidiče upozorňoval na tříkilometrovou kolonu. Po 15:00 policie zprůjezdnila levý jízdní pruh, kolem 16:30 byla dálnice již průjezdná.

Před 14:00 se stala nehoda i na 183. kilometru ve stejném směru, Malášek uvedl, že šlo o tři nákladní vozy. Blokovaly pravý a odstavný jízdní pruh, při zásahu záchranářů ale musel stát i levý jízdní pruh. Hasiči na twitteru uvedli, že v tomto případě museli jednoho člověka vyprošťovat. Bothová uvedla, že pacient se zranil středně těžce, i jeho záchranáři převezli do bohunické nemocnice. Kolem 16:30 se místem projíždělo stále jedním jízdním pruhem.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vážná nehoda zastavila D8. Jeden člověk zemřel

24.11.2020 20:44 Při nehodě na dálnici D8 u Zdib u Prahy zemřel dnes odpoledne řidič osobního auta. Dálnice byla ve…

V příštím roce chce stát otevřít 46,5 km dálnic, víc než letos

24.11.2020 15:43 V příštím roce plánuje stát otevřít 46,5 kilometru nových dálnic a přes 23 kilometrů silnic první…

Pražský okruh ve směru na Brno uzavřela tragická nehoda, zaklíněný řidič…

24.11.2020 15:30 Aktualizováno Pražský okruh ve směru na Brno uzavřela dopoledne tragická nehoda. U Horních Počernic se srazila…

Jízdní řády pražské MHD se kvůli posunu zákazu vycházení nemění

23.11.2020 13:39 Aktualizováno Jízdní řády pražské MHD se v souvislosti s posunem zákazu vycházení o dvě hodiny na 23:00 zatím…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama