Kolaps dopravy v Praze a okolí: Dlouhé kolony, situaci komplikuje počasí

Dnes ráno postihl dopravu v Praze a jejím nejbližším okolí kolaps. Řidiči mohou na některých místech strávit v kolonách i desítky minut, situaci jim navíc komplikuje počasí, konkrétně snížená viditelnost.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Dopravní kolaps v Praze, ilustrační foto
doporučujeme

Začátek pracovního týdne znepříjemnily řidičům v Praze a okolí velké dopravní komplikace. Hlášeny jsou kolony na příjezdech do hlavního města i v něm samotném, za volantem v nich lidé mohou strávit desítky minut, někde klidně i hodinu.

Podle map aktuálního provozu se kolony tvoří například v ulici V Holešovičkách i v navazující Liberecké ulici, a to ve směru do centra. V oblasti mimoúrovňové křižovatky na Bulovce navíc vše komplikuje dopravní nehoda. Kolona má několik kilometrů, sahá až k příjezdu do Prahy po dálnici D8. Se zdržením je nutné počítat i na příjezdu do Prahy po dálnici D11.

Z webových stránek Technické správy komunikací vyplývá, že na devíti místech v Praze panuje čtvrtý, tedy druhý nejhorší stupeň provozu. Jde mimo jiné o Wilsonovu ulici, Kbelskou ulici, Nuselský most a navazující Legerovu ulici, všechny ve směru do centra města.

Dopravní situace navíc dnes po ránu komplikuje počasí. Nad Prahou se totiž objevila mlha, která výrazně komplikuje viditelnost na silnicích. Počasí by se ovšem mělo postupně zlepšovat, v hlavním městě má být podle předpovědi příjemných 18 stupňů.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tragédie u Fulneku: Auto vjelo do protisměru, kde ho smetl kamion

19.11.2019 09:00 Na silnici 57 u Hladkých Životic na Novojičínsku se dnes ráno srazilo osobní a nákladní auto. Řidič…

Vážná nehoda kamionu blokovala Pražský okruh, jeden člověk zahynul

18.11.2019 16:57 Aktualizováno Na druhém kilometru Pražského okruhu se ve směru k letišti dnes dopoledne srazila tři nákladní auta…

V koloně na D1 havarovala tři auta. Jeden mrtvý, dálnice několik hodin…

18.11.2019 16:55 Aktualizováno Jeden člověk dnes odpoledne zemřel při nehodě osobního automobilu a dvou nákladních na dálnici D1 u…

Česko trpí nedostatkem řidičů. Čekají MHD velké změny?

18.11.2019 09:29 Dopravní podnik hlavního města (DPP) trpí nedostatkem řidičů. V současnosti se už kvůli tomu musí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama