Policejní auto se na Tachovsku srazilo s traktorem, tři zranění

U Holostřev na Tachovsku se dnes srazilo policejní auto s traktorem. Traktor se po srážce převrátil na silnici, policejní vůz skončil na střeše v příkopu. Jednoho zraněného policistu odvezl do nemocnice vrtulník, jeho kolegyni a řidiče traktoru převezly sanitky, řekla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

policie
doporučujeme

Policejní vůz se nejdříve pokusil zastavit osobní automobil BMW, který projížděl městem Bor velkou rychlostí. Jeho řidič nereagoval.

"Hlídka se proto se služebním vozidlem otočila a vůz BMW za pomoci světelného signálu STOP chtěla zastavit. Řidič však na znamení k zastavení ani na výstražné a zvukové zařízení, které mělo služební vozidlo v činnosti, nereagoval a vysokou rychlosti ujížděl ve směru na Stříbro," uvedla Jiroušková.

Za Holostřevy se policejní vůz střetl s traktorem, který začal odbočovat vlevo. Stíhané BMW pak policisté dodatečně vypátrali v Horšovském Týně na Domažlicku. Zkouška na alkohol byla u řidiče negativní. Hasiči na místě likvidovali únik kapalin z traktoru.

Záchranáři odvezli vrtulníkem zhruba třicetiletého muže se středně těžkými zraněními do plzeňské fakultní nemocnice, byl při vědomí, uvedla mluvčí záchranné služby Mária Svobodová. Šestapadesátiletého muže a asi pětatřicetiletou ženu odvezly do fakultní nemocnice sanitky také se středně těžkými zraněními, dodala.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tragické nehody v ČR: Řidič nepřežil náraz do zdi, svodidla se stala…

19.09.2020 20:25 Osobní vůz u Vlasatic na Brněnsku dnes v podvečer vyjel ze silnice a narazil do zdi, řidič střet…

Hromadná nehoda na Třebíčsku: Jeden mrtvý, mezi zraněnými jsou děti

19.09.2020 15:12 Aktualizováno Při dopravní nehodě tří osobních a jednoho nákladního automobilu zemřel dnes před polednem na…

V Kunovicích se srazil spěšný vlak s traktorem, pět zraněných

18.09.2020 20:34 Aktualizováno Na přejezdu v Kunovicích na Uherskohradišťsku se dnes odpoledne srazil spěšný vlak Českých drah s…

Provoz některých vlaků mezi ČR a Slovenskem bude omezen

18.09.2020 20:02 Aktualizováno Provoz některých mezistátních vlaků mezi Českou republikou a Slovenskem bude omezen, rozhodnutí se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama