Policie hledá svědky nehody. Auto srazilo chodce, utrpěl těžká zranění

Vážná zranění utrpěl v sobotu večer jednašedesátiletý chodec, kterého v Ostravě srazil osobní automobil. Pětadvacetiletý řidič vozu Audi chodce, který přecházel ulici, s největší pravděpodobností přehlédl.

krimi
doporučujeme

Nehoda se stala okolo 19:40 v Čujkovově ulici v Zábřehu poblíž autobusové zastávky Náměstí SNP. Policie žádá svědky, kteří havárii viděli, aby se přihlásili na telefonní linku 158. "Hledáme svědky, kteří viděli jak způsob jízdy řidiče, tak pohyb chodce," řekl policejní mluvčí René Černohorský.

Auto jelo ve směru od Plzeňské ulice k Výškovické. Policejní mluvčí řekl, že zkouška ukázala, že řidič před jízdou nepil alkohol. U chodce to ukáže odebraný vzorek krve. Policie nehodu vyšetřuje jako těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

"Jednašedesátiletý muž byl po nehodě v bezvědomí a přímém ohrožení života. Zasahující lékař proto musel provést intubaci jeho dýchacích cest a převedení pacienta na přístrojem řízenou ventilaci," uvedl mluvčí zdravotnické záchranné služby Lukáš Humpl. Záchranáři muže transportovali do ostravské Fakultní nemocnice.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Škoda po tragédii na D1 u Brna je 2,5 milionu, příčina nehody se stále…

24.09.2020 12:44 Materiální škoda po středeční tragické nehodě dvou kamionů a čtyř osobních aut na okraji Brna je…

Alarmující zjištění: Kolik mostů na silnicích nižších tříd je v havarijním…

24.09.2020 11:51 Aktualizováno V České republice se od roku 2004 téměř zdvojnásobil počet mostů ve špatném až havarijním stavu na…

České dráhy nemusí vracet státu 7 miliard, potvrdil soud

23.09.2020 18:46 České dráhy nemusejí vracet státu víc než sedm miliard korun, které dostaly v roce 2008 za převod…

Hromadná nehoda na D1 u Brna: Zahynuli tři lidé včetně dítěte

23.09.2020 17:02 Aktualizováno Při hromadné nehodě dvou kamionů a čtyř osobních aut na dálnici D1 na okraji Brna zemřeli dnes tři…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama