Praha zažívá dopravní kolaps. Na příjezdu do města jsou kolony na hodinu

Po státním svátku 17. listopadu, který navíc připadl na víkend, lidé opět vyrazili do práce a na silnicích v hlavním městě a jeho okolí je to znát. Praha hlásí dopravní kolaps, řidiči mohou na některých místech strávit v kolonách i hodinu.

Přidejte svůj názor 8 komentářů

Dopravní kolaps v Praze
doporučujeme

Podle dostupných informací je situace nejhorší na příjezdu do Prahy ze severu. Kolona zde sahá prakticky od konce dálnice D8 u Zdib až na magistrálu k mimoúrovňové křižovatce Bulovka. Web Technické správy komunikací uvádí v ulici V Holešovičkách stupeň provozu číslo 4. Dle informací serveru EuroZprávy.cz zde řidiči stráví v koloně desítky minut, ne-li hodinu.

Čtvrtý stupeň provozu hlásí v pondělí ráno i na dalších čtyřech místech. Konkrétně jde o Nuselský most, Legerovu ulici, Kbelskou ulici a ulici K Barrandovu. Problémy jsou vždy ve směru do centra. Se zdržením je nutné počítat i v Evropské ulici či na Jižní spojce.

V kolonách postojí řidiči i na dalších příjezdech do hlavního města. Kolony jsou hlášeny ve směru do Prahy i na dálnicích D1 z Brna a D11 z Hradce Králové. Zdržení by však mělo být kratší než v případě dálnice D8 na severu města.

Loading...
Vstupte do diskuze (8)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Opatření na ochranu klimatu v Česku? Tři ministerstva selhala, zlobí se NKÚ

09.12.2019 12:18 Aktualizováno Česko nemá účinná daňová opatření, která by pomohla splnit cíle v ochraně klimatu, pokud jde o…

V Praze havarovala cisterna. Skončila převrácená v poli, zasahovali hasiči

09.12.2019 09:51 Aktualizováno V Praze 6 havarovala dnes ráno cisterna na cement, převrátila se v ulici Do Horoměřic. Unikající…

Kolaps dopravy v Česku. D1 uzavřely nehody

07.12.2019 11:14 Dopravu na východě České republiky komplikuje dnes ráno a dopoledne ledovka. Kvůli několika nehodám…

Náledí na jihu Moravy: Jedna nehoda za druhou, řidiči by si měli dát pozor

07.12.2019 09:01 Dopravu na jihu Moravy komplikuje ráno náledí. Policisté obdrželi v průběhu půlhodiny hlášení o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama