Praha zažívá dopravní kolaps. Na příjezdu do města jsou kolony na hodinu

Po státním svátku 17. listopadu, který navíc připadl na víkend, lidé opět vyrazili do práce a na silnicích v hlavním městě a jeho okolí je to znát. Praha hlásí dopravní kolaps, řidiči mohou na některých místech strávit v kolonách i hodinu.

Dopravní kolaps v Praze
doporučujeme

Podle dostupných informací je situace nejhorší na příjezdu do Prahy ze severu. Kolona zde sahá prakticky od konce dálnice D8 u Zdib až na magistrálu k mimoúrovňové křižovatce Bulovka. Web Technické správy komunikací uvádí v ulici V Holešovičkách stupeň provozu číslo 4. Dle informací serveru EuroZprávy.cz zde řidiči stráví v koloně desítky minut, ne-li hodinu.

Čtvrtý stupeň provozu hlásí v pondělí ráno i na dalších čtyřech místech. Konkrétně jde o Nuselský most, Legerovu ulici, Kbelskou ulici a ulici K Barrandovu. Problémy jsou vždy ve směru do centra. Se zdržením je nutné počítat i v Evropské ulici či na Jižní spojce.

V kolonách postojí řidiči i na dalších příjezdech do hlavního města. Kolony jsou hlášeny ve směru do Prahy i na dálnicích D1 z Brna a D11 z Hradce Králové. Zdržení by však mělo být kratší než v případě dálnice D8 na severu města.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Uvízlé kamiony blokovaly důležitou silnici v Beskydech, tvořily se kolony

30.11.2020 13:18 Aktualizováno Dva kamiony uvízly dnes ráno na zasněžené silnici 1/56, kterou v úseku mezi obcemi Bílá a Ostravice…

České dráhy čekají kvůli epidemii obrovské ztráty. Do čela nastoupí…

29.11.2020 13:56 Generální ředitel Českých drah Václav Nebeský není typický krizový manažer, proto ve funkci končí.…

Neštěstí na Svitavsku. Při nárazu do stromu zahynula řidička, policie…

29.11.2020 10:45 Při nárazu osobního auta do stromu na silnici mezi Poličkou a Borovou na Svitavsku v sobotu večer…

Na D4 havarovalo devět aut, uklízení dálnice zabralo celé dopoledne

28.11.2020 13:26 Aktualizováno Při dvou nehodách na dálnici D4 poblíž Kytína dnes ráno havarovalo celkem devět aut, sedm ve směru…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama