Trať z Prahy do Kladna stojí, na přejezdu se srazil vlak a auto

Rychlík se dnes ráno v pražské Liboci srazil na přejezdu s osobním vozem. Člověka z auta záchranáři převezli k preventivní kontrole do nemocnice.

Vlaky
doporučujeme

ČTK to řekla mluvčí pražské zdravotnické záchranné služby Jana Poštová. Nehoda zastavila provoz na trati do Kladna, vyplývá z webu Českých drah.

Rychlík jedoucí z Rakovníka se srazil s autem na přejezdu bez závor v ulici U Stanice. Podle Poštové byl člověk v osobním voze po nehodě při vědomí. "Sám vyšel z auta a bude převezen k preventivní kontrole do nemocnice," dodala. Pražští hasiči na twitteru uvedli, že pomohli cestujícím vystoupit z vlaku.

Od 08:45 je podle internetových stránek Českých drah zastaven provoz mezi stanicemi Praha-Veleslavín a Praha-Ruzyně. Vlaky v daném úseku nahrazují autobusy, lidé také mohou využít autobusy městské hromadné dopravy. Omezení by mohlo skončit kolem 11:00, uvedl dopravce na webu.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vážná nehoda zastavila D8. Jeden člověk zemřel

24.11.2020 20:44 Při nehodě na dálnici D8 u Zdib u Prahy zemřel dnes odpoledne řidič osobního auta. Dálnice byla ve…

V příštím roce chce stát otevřít 46,5 km dálnic, víc než letos

24.11.2020 15:43 V příštím roce plánuje stát otevřít 46,5 kilometru nových dálnic a přes 23 kilometrů silnic první…

Pražský okruh ve směru na Brno uzavřela tragická nehoda, zaklíněný řidič…

24.11.2020 15:30 Aktualizováno Pražský okruh ve směru na Brno uzavřela dopoledne tragická nehoda. U Horních Počernic se srazila…

Jízdní řády pražské MHD se kvůli posunu zákazu vycházení nemění

23.11.2020 13:39 Aktualizováno Jízdní řády pražské MHD se v souvislosti s posunem zákazu vycházení o dvě hodiny na 23:00 zatím…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama