Novinářské lži, zrada USA i důchody: Rok 2015 očima Okamury

ROZHOVOR - Rok 2015 přinesl řadu světových krizí, z nichž kralovala zejména ta migrační. S předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomiem Okamurou jsme si v e-mailovém rozhovoru povídali nejen o ní, ale i o boji proti Islámskému státu nebo o situaci v české politice.

Tomio Okamura (SPD)
doporučujeme

Čím byl podle Vás rok 2015 přelomový?

Podle mne přelomový nebyl téměř v ničem – vím, že narážíte na migraci, ale ta pouze eskalovala, i když vím, že slovo „pouze" nevystihuje přesně katastrofu, která je před námi. Imigranti se k nám hrnuli už několik let - vzpomeňte si na Itálii, Lampedusu nebo Španělsko s davy migrantů ze severní Afriky. Kvóty nejsou nic nového, plán na jejich zavedení se objevil nejméně před dvěma lety, kdy jsem na něj už upozorňoval před eurovolbami. Nikdo mi ale tenkrát nenaslouchal, politici i média moje volání nejen zlehčoval, ale ještě mne za moje pravdivé názory dehonestovali a dělali ze mě populistu. Přelomové je tedy možná to, že média přestala tento problém úplně ignorovat a začala o něm psát, byť lživě, tak, aby co nejvíce zamlžila nebezpečí, které vpád muslimů do Evropy přináší.

Přelomový by podle mne mohl být příští rok. Velká část politiků a novinářů bude prostě muset přestat lhát, přestat bagatelizovat nebezpečí, které plyne z muslimské invaze do Evropy, a budou muset začít reagovat tak, aby své voliče ochránili. Blíží se parlamentní volby a blíží se i evropské volby. Všichni ti vlastizrádci včetně naší vlády ČSDD, hnutí ANO a KDU-ČSL, kteří jsou odpovědní za invazi i za její následky včetně teroristického vraždění, se pokusí otočit o 180 stupňů a budu nás přesvědčovat, že jsou se svým lidem.

To bude přelom, protože i když se mi jejich jednání hnusí, je třeba zabezpečit hranice a vysídlit nepřátelské migranty za hranice Evropy a tady to bohužel bez pomoci mainstreamových elit nepůjde, jelikož moje názory jsou v současnosti ještě více médii i ostatními politiky cenzurovány a snaží se mne systémově umlčet. Proto mne již téměř rok nevidíte v televizi, neslyšíte v rádiu – na Okamuru je embargo.

Hlavním tématem roku byla bezesporu migrační krize. Ta se přitom České republice relativně vyhnula, v porovnání s jinými státy EU. Domníváte se, že migranti představují pro Česko pořád tak velké nebezpečí?

Hlavní témat bylo více - na počátku roku to byla přece Ukrajina, migranti převážili až ve druhé půlce.  A na konci roku to byl ostudný návrh vlády vůči dvěma milionům našich spoluobčanů, tedy že vláda přidá na příští rok důchodcům pouze 40 korun – a až na návrh opozice se podařilo protlačit zvýšení ještě alespoň o jednorázovou částku 1200 Kč. Přitom vláda zároveň vyčlenila miliardy na přijímání nezákonných imigrantů. To je skutečně odporné jednání. Co se týče migrantů, tak nebezpečí představují pro celou Evropu - muslimové mají v Koránu zcela jasně přikázáno šířit islám všemi prostředky a jejich džihád končí teprve, až bude celý svět islámský. Je naivní si myslet, že migranti, až opanují Německo, Velkou Británii, Francii, tak se zastaví a řeknou: Vy Češi jste hodní nevěřící, vás budeme tolerovat. To nemohou, protože to by byla zrada příkazu jejich proroka Mohameda.  Když muslim dostane azyl a následně pobyt v jedné zemi EU, tak už má zajištěný volný pohyb po celé Evropě a může se bez ptaní usadit i u nás. Takže muslimové, které šílená Merkelová nalákala do Německa a následně vše probíhá za souhlasu také naší české vlády, jsou přímou hrozbou i pro nás.

Ten spouštěč je jednoduchý  - zatím se u nás usazují jednotlivé rodinné klany, ale v momentě, kdy vytvoří větší komunitu, stanou se zázemím a lákadlem pro ostatní migranty. Takže neplatí rovnice „Usadíme u nás 1500 muslimů a máme pokoj" - v rámci platného zákona o slučování rodin si tento předvoj přivede dalších deset tisíc příbuzných a následně se desetitisícová komunita stane už výrazným motivačním faktorem pro stěhování dalších. A to ani nemluvím o statisticky prokázané vysoké muslimské porodnosti.

Řada lidí jejich příchod do Evropy spojuje s rozmachem islámu a upozorňuje na riziko možných útoků. O tomto tématu samotném toho padlo již mnohé, mně by ale zajímalo, jestli se část veřejnosti obává oprávněně? Myslíte, že bezpečnostní orgány a tajné služby odvádí dobrou práci, nebo naopak?

Islám je zcela jasně a prokazatelně ideologie naprosto nepřátelská demokracii a nám křesťanům, židům či ateistům. Podotknu jen pro spravedlnost, přímo na životě ohrožuje i většinu Syřanů, Iráčanů, Turků nebo Arabů v Čechách, protože jakmile se tu usadí větší islámská komunita, začne vyžadovat plnění islámských norem a většina našich současných muslimů bude považovaná za odpadlíky. Znám muslimy, co pravidelně chodí na pivo, znám muslimky lesbičky - za tohle je trest smrti.

Mimochodem, bude dobré, když si tohle uvědomí naši sluníčkáři - gay paráda je první cíl pro islámské teroristy - i v „naší milované" spojenecké Saúdské Arábii je trest smrti za homosexualitu. Takže pražský pochod gayů se stane pochodem odsouzenců k smrti.

Pokud jde o tajné služby, moc nechápu, proč je z něčeho stále viníme. Odhalit teroristický útok se rovná malému zázraku. Nikdo nevidí do hlavy lidem a nelze všechny obyvatele planety online odposlouchávat. Řešení je přece od počátku v politické rovině - nesmíme připustit, aby se tady muslimové usazovali a vybudovali si tu zázemí. Proto od počátku jako jediný, bohužel dodnes stále jediný v Parlamentu, prosazuji nulovou toleranci nezákonné imigrace. Protože s muslimy nevyhnutelně přijde i příkaz začít s bojem proti nám. Je třeba islám v ČR zakázat a nedovolit ani jednomu migrantovi, aby se tu usadil. Jiné systémové řešení, jak uchránit naši kulturu a bezpečnost prostě není.

Pomáhat uprchlíkům před válkou můžeme v Sýrii, Iráku, v Turecku, v Lybii atd. Já cítím s oběťmi války a jsem pro jim pomáhat, ale nesmí to být na úkor bezpečí obyvatel Evropy. A nesmí to být na úkor sociální pomoci pro naše potřebné občany, kteří žijí mnohdy pod hranicí chudoby.

S migrační krizí souvisí také události na Blízkém východě, kde západní spojenci a Rusko bombardují Islámský stát. Je to podle Vás řešení, které může dospět k jeho porážce?

No, západní spojenci bombardují nepřátele islamistů - Kurdy a syrskou vládní armádu - takže z velké části bojují na straně Islámského státu, to snad dnes už ví každý. Pokud někdo namítne, že Američané už několik let bombardují pozice Islámského státu, tak kdo chce, už dnes z veřejných zdrojů ví, jak takový útok probíhá - Američané 24 hodin před útokem islamisty varují, kdy a kde budou bombardovat, takže ti se přesunou do bezpečí a naši spojenci si pak udělají malé PR cvičení na téma útok na islamisty. Proto ani po letech amerického „boje" s islamisty nevidíme hmatatelné výsledky, spíše naopak.

Co říkáte na samotné angažmá Ruska a jeho podporu Asadova režimu? To je také poměrně velká událost, která se v letošním roce odehrála.

Podívejte se, jak se situace obrátila poté, co se do boje pustili Rusové - islamisté k dnešku ztratili 40 procent území, Rusové je odřízli od peněz za ropu, kterou s pomocí Turecka, Kataru a dalších prodávali celému takzvaně spojeneckému světu.

Síla islamistů přece byla v tom, že je západní země jednak financovaly a samozřejmě za ropu je také vyzbrojovali a vyzbrojují - Rusové do Sýrie poslali nejmodernější tanky a ejhle, ve výzbroji islamistů se objevily nejmodernější protipancéřové střely jediné schopné prorazit pancíř tohoto tanku. Nezlobte se, ale to je na zvracení - to je nejbrutálnější zrada nás, Evropanů, když Američané s Turky a dalšími vyzbrojují naše smrtelné nepřátele, s nimž jsme ve válce. A co je nehroznější, naše politické elity se tváří, že to nevidí.  Migrační krize je přece zcela jasně naplánovaná a zorganizovaná invaze, na níž se mimo jiné podílelo přímo Turecko.

Když se vrátíme zpět do České republiky, v souvislosti s migrační krizí byl u nás zřejmě nejviditelnějším politikem prezident Miloš Zeman, o němž se například v diskuzích na internetu nebo mezi některými komentátory říká, že rozděluje českou společnost. Vidíte to podobně?

Společnost rozdělují uměle tito komentátoři a prolhaná média. Kdyby novináři nelhali a nešpinili, tak samozřejmě prohlédnou i takzvaní sluníčkáři. Ani sebevětší humanista nemůže přece milovat a tolerovat ideologii a lidi, kteří hlásají ukřižování pro homosexuály, svobodu znásilňování pro ženy v minisukni a jejich následné ukamenování, protože jako oběti znásilnění se dopustily nevěry. To, že lidé si zvěrstva, která se k nám valí, neuvědomují, je zcela jasná práce médií.

Neexistuje naděje na jakoukoli asimilaci muslimů. Dokazují to všechny dostupné statistiky. V Německu i v dalších zemích jsou muslimové nejproblémovější skupinou - mají zároveň nejvíce dětí, největší nezaměstnanost, jsou největšími příjemci sociálních dávek, mají nejnižší vzdělanost a jsou největší hrozbou okolí, ale jak víme, tak i pro své rodiny - vraždy dcer za to, že se zapletly s nevěřícím, jsou v západní Evropě běžný jev. A samozřejmě muslimové pomatení příkazy islámu znásilňují a vraždí i nemuslimy.

Já na tato fakta již osamoceně upozorňuji mnoho let. A je opravdu štěstí z pekla, že máme prezidenta, který tohle nebezpečí také nezamlžuje, ale naplno pojmenovává a burcuje zemi k obraně. Jsme ve válce, a kdyby tu nebyl prezident, tak moje pozice jako člověka, který říká od počátku pravdu, je proti politickému a mediálnímu mainstreamu daleko těžší. To bychom tu měli už tisícovky muslimů a stavěli by první mešity.

Celý národ je proti muslimské invazi. Celý národ si nepřeje šaríu, všichni chceme zachovat demokracii, evropské hodnoty a naši kulturu, takže pokud někdo rozděluje zemi, tak je to zrádce těchto hodnot, jsou to extrémistické abnormální okrajové bláboly Sobotky, Dienstbiera, Peliká a dalších islamofilů.

Jejich neuvěřitelná hloupost nemá logiku. Muslimové ochotně přijímají pomoc od kohokoli, ale nevěřícím se necítí nijak zavázaní  - podívejte se na Al-Káidu, na Tálibán, na Islámský stát – to, že je Američané a západoevropané stvořili, financovali a podporovali je, jim nijak nebránilo, aby, když to šlo, pokousali ruku, která je živí. Muslim nemá volbu - musí ničit bezvěrce, takže myšlenka, že když na ně budeme hodní, oni se integrují a taky budou hodní, je naprosto mylná - a to prokazatelně a viditelně.

A jen bych dodal, ten idiotský motiv, proč Američané islamisty po desetiletí financují a zbrojí, je zákeřný boj s Ruskem. Tálibán stvořili američtí senátoři, aby vyprovokovali Sověty k invazi do Afghánistánu. Brzezinski se chlubil, že Rusům připravil jejich Vietnam. Tak dlouho vysílali islamistické teroristy do sovětských islámských republik, až Rusům nezbylo, než říct dost a pokusili se islamisty potlačit vojensky - mimochodem to samé udělali Američané po pádu dvojčat. A pozoruhodný je mediální svět. Zatímco Sověti byli agresoři, tak Američané bránili demokracii. Síla propagandy je ohromná a lži, kterými nás denně naši novináři a politici ohlupují, jsou až neuvěřitelné. A přesto i největší blbosti věříme.

Kdybyste měl ohodnotit politickou scénu jako takovou, jak obstála v letošním roce?

Vládní politici ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL zradili svou zemi - pokusili se ji zaprodat muslimským kolonizátorům. Aktivně se podíleli na kolonizační politice Bruselu. To samé předvádí i politici TOP09. To, že jim to nevyšlo, ať proboha nikdo nevykládá jako jejich zásluhu. Byť uznávám, že například konání ministra Chovance je upřímné, ale jeho snaha o maximální obranu před migranty je v jasném rozporu s politikou celé vlády. To, že ministr spravedlnosti Pelikán (hnutí ANO) vyzval migranty, ať žalují Českou republiku, tedy jeho vlastní zemi, kterou spoluřídí a kterou by měl naopak hájit, je něco absolutně bezprecedentního.

To, že český premiér Sobotka (ČSSD) 17. listopadu rozdával na úřadu vlády ceny lidem, kteří sem lákají uprchlíky, byla už jen symbolická tečka za jeho celoročním snažením zaprodat naši zemi islamistům.

Když budeme konkrétnější, z pohledu lídra opoziční strany by mě zajímalo, jak byste zhodnotil práci šéfů koaličních stran, tedy Bohuslava Sobotky, Andreje Babiše a Pavla Bělobrádka.

Zrada občanů této země. Mohl bych přitom lehce rozlišit - Andrej Babiš už možná po dvou letech přišel na to, že muslimové jsou problém, ale jeho komisařka a jeho straničtí kolegové ve vládě jako například ministr spravedlnosti Pelikán (ANO) se na krizi aktivně podíleli buď z hlediska návrhu na kvóty nebo nečinností při obraně hranic EU či dokonce podporou nezákonné imigrace do ČR. A samozřejmě se Andrej Babiš ve vládě proti socialistickým a lidoveckým proimigračním kolegům vymezil až nyní, což je dost pozdě - ztratili jsme rok. Přesně, ztratili jsme další rok, kdy bylo třeba uzavřít Evropu před invazí muslimů. V takových závažných okamžicích musí skutečně velký politik ukázat rozhodnost a správný úsudek, nikoliv váhavost a obavu o voličské preference. Politik s velkým P si musí za svými principiálními názory pevně stát a být o nich plně přesvědčen. Tak jako já již deset let prosazuji změny k přímé demokracii nehledě na to, že jsem pro média a pro politiky populista, což samozřejmě není pravda – přímá demokracie funguje v nejvyspělejších zemích světa a například přímou volbu starostů a hejtmanů má dokonce i sousední Slovensko a Polsko, o Německu či Švýcarsku ani nemluvě. To samé platí o referendu či o odvolatelnosti politiků.

Když nepočítám krajské volby, s čím nejzásadnějším se podle Vás bude v roce 2016 potýkat česká politika?

Migrace a změna postoje k Rusku, Turecku, USA a EU.

Všichni dnes vidíme, že EU a NATO hanebně selhaly v tom nejzásadnějším, co měly plnit, tedy v ochraně Evropy a obraně jejích zájmů. Turecko a USA, členové NATO, podporují islámské teroristy a obě země jsou odpovědné za válečnou agresi proti Rusku - tedy za zákeřné sestřelení nic netušícího ruského letounu a vraždu bezbranného pilota na padáku, která je dalším regulérním válečným zločinem.

To, že Turecko a USA opakovaně bez jakéhokoli oprávnění bombardují území cizího státu, je další válečný zločin. A já věřím, že Evropané přestanou agresivní válečnou politiku Američanů podporovat a tolerovat. Věřím, že se také zvedne velká diskuze o islámu a i média nám přestanou lhát o mírumilovném islámu. Ten je jen jeden a jeho základní teze je boj s nevěřícími.

A svět jako takový?

Rusové porazí Islámský stát, podaří se doufám konsolidovat Sýrii. Čína bude dál expandovat do Evropy a samozřejmě posílí Euroasijské hospodářské společenství - nejspíš o Indii a další země. Evropa bude dál slábnout, Američané se pokusí o masivní kampaň na podporu TTIP, ale myslím, že tahle smlouva, která by kolonizovala Evropu a podřídila ji USA, už je mrtvá. Přitom skutečně vyvážená dobrá smlouva přinášející prospěch běžným občanům by potřeba byla, jelikož například volný obchod skutečně za rovnoprávných podmínek by byl přínosem, ale smlouva TTIP podle všeho toto neobsahuje, takže doufám, že smlouva bude změněná tak, aby byla pro nás přijatelná. Jinak je jí potřeba jasně odmítnout.

A myslím, že padnou sankce proti Rusku, které Evropě nic nepřináší, jen posilují odvracení Ruska od Evropy na Čínu a další asijské obry.

Poroste také ekonomika latinskoamerických zemí. Padnou doufám sankce proti Kubě, což přinese konečně blahobyt téhle Američany těžce pronásledované zemi. Rád bych všem těm, kdo ukazují na bídu na Kubě, připomněl, že to není díky komunistům, ale díky ekonomické válce USA proti Kubáncům.  Ostatně, to je americký styl - teď naposledy se jim díky sankcím podařilo podrazit ekonomiku Venezuely a postarali se tak o vítězství opozice - proamerické. Agrese USA se bohužel nevyhýbá žádnému kontinentu, a kdo není s nimi, tak je na odstřel.

I to by se v budoucnu mohlo změnit. Pokud by v USA zvítězil Donald Trump, pak myslím, že válečná doktrína USA by doznala radikální změnu a USA by přestaly být vývozcem terorismu. Přeju to nám i Američanům z celého srdce. Zisky zbrojní lobby za ty statisíce mrtvých vážně nestojí a první, kdo tím trpí, jsou sami obyčejní Američané. 

Témata: Tomio Okamura | rozhovor
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zeman: Ti, kdo se nechtějí očkovat, jsou "lehce dementní". Blatného odepsal

28.02.2021 22:01 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman očekává, že epidemie nemoci covid-19 skončí letos v září. Zdůvodňuje to tím,…

ANO sněmovní volby nevyhraje, premiérem bude Bartoš, tipují bookmakeři

28.02.2021 22:01 Aktualizováno V podzimních volbách do Sněmovny podle bookmakerů hnutí ANO vítězství neobhájí. Na tuto variantu je…

Vystrčil navrhnul, aby část platu lidí na home office šla potřebnějším

28.02.2021 15:34 Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) vyzval ke sdílené solidaritě mezi lidmi. V dnešním diskusním…

Babišovi a jeho rodině vyhrožoval zastřelením. Policie dotyčného dopadla

28.02.2021 15:31 Aktualizováno Policie informovala letos 8. ledna premiéra Andreje Babiše (ANO), že existuje člověk, který chce…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama