ČSSD podá dovolání Nejvyššímu soudu ve sporu s Altnerem

Praha - Sociální demokraté podají dnes dovolání k Nejvyššímu soudu v kauze sporu s bývalým advokátem strany Zdeňkem Altnerem.

Přidejte svůj názor 1 komentář

38. sjezd České strany sociálně demokratické
doporučujeme

ČTK to řekl mediální zástupce Advokátní kanceláře Bělina a Partners, která stranu zastupuje, Jiří Chvojka. Altner vyhrál spor s ČSSD, kterou zastupoval ve sporu o sídlo strany, Lidový dům, a strana mu musí podle rozhodnutí soudu zaplatit do pondělí 337 milionů korun. Dovolání však nemá odkladný účinek.

Lhůta pro podání dovolání uplyne dnes o půlnoci a lze ho podat i přes datovou schránku, uvedl Chvojka. Peníze podle něj ještě odeslány nejsou a ČSSD lhůtu pro zaplacení využije do konce. "Podle mých informací se žádné další jednání s protistranou zatím nepodařilo navázat," dodal.

O variantách a postupu bude dál jednat advokátní kancelář s vedením strany. V sobotu se také sejde Ústřední výkonný výbor ČSSD, který bude tuto kauzu řešit.

Předsednictvo sociální demokracie ve středu večer schválilo, že si od Fio Banky vezme úvěr 338 milionů korun a z něj Altnerovi zaplatí 337 milionů.

Loading...
Témata: ČSSD
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Foldyna si podal ČSSD. Začalo to pořádně lítat

24.08.2019 22:15 Aktualizováno Jaroslav Foldyna má uvnitř vládní ČSSD momentálně pověst rebela, který na rovinu říká názory lišící…

Klaus ml.: Na to nemáte právo! Naštval se na Mináře a jeho spolek

24.08.2019 22:15 Aktualizováno Češi si ve středu 21. srpna připomínali události let 1968 a 1969. Oběti demonstrací z roku 1969 si…

Česko pozmění taktiku boje proti terorismu, vnitro má nový akční plán

24.08.2019 15:39 Na koordinaci bezpečnostních složek, komunikaci státu s veřejností nebo monitoring a analýzu se…

Bitva o eurokomisaře vrcholí, tři země ještě své kandidáty neoznámily

24.08.2019 10:38 V pondělí vyprší neoficiální lhůta, kdy by členské státy Evropské unie měly oznámit jména svých…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama