Vrchol debility, manipulace... Hašek se vysmál České televizi

Praha - Vystoupení hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška v pořadu Události, komentáře má dohru. Hejtman dnes opět plánuje další akci a při této příležitosti se České televizi náležitě vysmál.

Přidejte svůj názor 95 komentářů

Hejtman Michal Hašek /ČSSD/
doporučujeme

Fotografie jihomoravského hejtmana Haška s ruskými motorkáři známými jako Noční vlci byla předmětem středečního pořadu Události, komentáře. "Já jsem se poklonil obětí padlých vojáků Sovětského svazu, kteří padli za svobodu Čekoslovenska, ze svobodu českého a slovenského národa," uvedl v televizi Hašek. Dodal, že lidé, kteří do Čech přijeli, "mají pasy a pohraniční kontroly je vpustily do Schengenského prostoru, narozdíl od uprchlíků, které pozvala Merkelová."

Moderátor ale upozornil právě na sankční seznam USA, což Haška pobouřilo: "Pane redaktore, jste Česká televize, ne tiskový orgán americké vlády. Vy lžete divákům. To byli lidé, kteří byli vpuštěni do Schengenského prostoru," naštval se Hašek. To si ale moderátor nenechal líbit: "Vyprošuji si, abyste mi říkal, že lžu," odvětil. 

Psali jsme:  

Hašek včerejší vystoupení nenechal bez odezvy. "Dnes v poledne se pokloním v Kroměříži památce velitele československé vojenské jednotky v SSSR a československého prezidenta arm.gen.Ludvíka Svobody. ČT navzdory opět nebudu zkoumat,zda přítomní nejsou na sankčním seznamu americké či jiné vlády a nepředstavují bezpečnostní riziko např.pro USA a Kavčí hory," napsal posměšně na sociální síti.

Následně sdílel fotomontáž, na níž "nepřátelé Michala Haška udělali z Jana Kratochvila, majitele Muzea exilu, antikomunisty, veřejně známého člověka, Rusa, jen aby ublížili hejtmanovi." K příspěvku připsal: "Toto je vrchol debility a ukázka absolutní mediální manipulace ..."

Loading...
Vstupte do diskuze (95)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zeman pozval do Česka šest prezidentů. V září navštíví Srbsko

19.08.2019 18:23 Prezident Miloš Zeman v polovině září navštíví Srbsko. Na počátku října poté v Lánech přivítá…

V Česku po roce 89 zanikl termín chybné názory, vzkázalo pracoviště MV

19.08.2019 17:31 V České republice se od roku 1989 nepoužívá termín chybné názory. V reakci na víkendové vyjádření…

Na vědu půjde rekordní částka, Havlíček a Schillerová se dohodli

19.08.2019 17:27 Aktualizováno Rozpočet ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) bude příští rok činit zhruba 37,5 miliard korun, což…

Vnitro dostane 1,7 miliardy navíc, většina půjde na policejní auta a platy

19.08.2019 17:25 Aktualizováno Rozpočet ministerstva vnitra na příští rok se po dnešní schůzce ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD)…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama