Zeman Horáčka zná, a tady je důkaz, tvrdí komentátor

Praha - Prezident Miloš Zeman tvrdí, že svého potenciálního soupeře v příští prezidentské volbě Michala Horáčka neznal. Podle komentátora Jindřicha Šídla ho ale zná moc dobře.

Přidejte svůj názor 13 komentářů

Prezident Miloš Zeman
doporučujeme

HKdyž mně řekli, že Michal Horáček chce kandidovat na prezidenta, tak jsem se svých spolupracovníků zeptal, kdo to je. Dozvěděl jsem se, že je textař a bývalý majitel Fortuny. Dozvěděl jsem se také, že společně s Martinem Bursíkem zakládal stranu LES, a ta strana má prakticky nulové preference. To je všechno, co o panu Horáčkovi vím ," přiznal se Zeman, že Horáčka ani nezná. V pořadu rozhlasové stanice Frekvence 1 Prezidentský Pressklub dodal, že nezná ani žádné Horáčkovy písně a že kandidovat může každý, komu je už více než 40 let.

Jindřich Šídlo ale na sociální síti podotkl, že Zeman Horáčka nepochybně zná, ale možná si to už nepamatuje. "Sešli se v sobotu 25.11.1989 na demonstraci na Letné, kde Zeman pronesl svůj první významný politický projev, jak Československo ve všem zaostává za Nepálem," napsal.

Horáček mu podle Šídla projev pochválil, Zeman si postěžoval, že ho musel zkrátit a Horáček opáčil, že je to škoda. "Historka je popsána v knize MH "Jak pukaly ledy" vlevo dole, kterou jsem měl, ale už bohužel nemam, takže si to snad pamatuju dobře," dodal Šídlo a přiložil výše uvedené video.

Loading...
Vstupte do diskuze (13)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hlavní líčení v kauze Vidkun nehude? Obhájci chtějí předběžné projednání…

19.08.2019 13:48 Obhájci v olomoucké korupční kauze Vidkun se chtějí vyhnout projednání případu u hlavního líčení.…

Kyberútok na MZV? Senátorům jsme informace neposkytli, brání se NÚKIB

19.08.2019 12:51 Aktualizováno Ředitel Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) Dušan Navrátil dnes na…

ČSSD trvá na Šmardovi. Zeman se pohybuje mimo ústavu, láteří Hamáček

19.08.2019 12:25 Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes vicepremiérovi Janu Hamáčkovi (ČSSD) zopakoval, že stojí o to, aby…

Dotace z ministerstva kultury? NKÚ odhalil alarmující skutečnosti, resort…

19.08.2019 09:58 Aktualizováno Ministerstvo kultury (MK) v letech 2016 až 2018 rozdělovalo peníze na kulturní aktivity složitě,…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama