"Nap*canej motýl"? Babiš zveřejnil fotku z psychiatrické léčebny, vyvolal poprask

Praha - O duševní zdraví ministra financí Andreje Babiše je zřejmě postaráno. Přiznal totiž, že každý rok navštěvuje Psychiatrickou nemocnice Bohnice, avšak ne jako pacient.

Přidejte svůj názor

Ministr financí Andrej Babiš (ANO)
doporučujeme

Babiš se se svými fanoušky na sociálních sítích rád dělí o zajímavé postřehy ze svého života. Poprask vyvolala například fotografie, na níž močil na veřejných záchodech. Nyní přiznal, že navštěvuje psychiatrickou léčebnu v pražských Bohnicích.

"Kámoši od bramboráku na festivalu Mezi ploty v Psychiatrické nemocnici Bohnice. Chodím sem každý rok," napsal na sociální sítě Babiš a přiložil fotografii, na níž s kuchaři pózuje u bramboráků.

U lidí tím okamžitě vyvolal rozporuplné emoce. "Líbilo se Vám tam? Pojďme to tedy zkusit otočit, že by jste jednou za rok chodil ven... udělal by jste radost mnoha lidem. Samozřejmě na rozdávání koblih v metru by Vás taky pouštěli, časem, za dobré chování například. Všichni víme jak rád "dáváte lidem krmit" - což není zas tolik společensky nebezpečná porucha, pokud se na to neváže to vše ostatní co děláte," napsal jeden z diskutujících.

"Kámoš od bramboráku už má nakoupený a nachystaný věci na EET?" ptá se další uživatelka facebooku. "Potkali jsme Babiše na Mezi plotech. Řekl nám dobrý den. Vypadal směšně. Chodí jak naprcanej motýl a kalhoty měl spadlé. Nikdy jsem ho na Mezi plotech předtím neviděl. Mezi ploty už byly letos po 24. Zase kecá. A tak je to u něj se vším," dodal další diskutující.

"Babišů, psychiatrická klinika, tak to je místo pro tebe a tvé voliče. Kup ji dokud je čas. Budeš první mezi blázny a navíc majitel," reagoval další diskutující. Jiní si neodpustili další poznámky k chystané elektronické evidenci tržeb. "Příští rok už doufám s EET, jsem zvědav jak to bude na podobných akcích fungovat," uvedl například další diskutující.

Loading...
Témata: Andrej Babiš
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česko si připomíná rok 1969, Prahou prochází tisíce lidí

21.08.2019 22:45 Aktualizováno Na mnoha místech České republiky si dnes lidé připomněli okupaci Československa vojsky Varšavské…

Ministrem kultury by měl být Lubomír Zaorálek

21.08.2019 20:35 Do čela resortu kultury místo nováčka ve vysoké politice, kterým měl být prezidentem odmítnutý…

Zeman a Schillerová jednali o rozpočtu, prezidenta zaujal stravenkový…

21.08.2019 18:38 Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) seznámila dnes prezidenta Miloše Zemana s vývojem…

Schodek rozpočtu by měl zůstat 40 miliard, soudí Babiš. KSČM cení zuby

21.08.2019 18:23 Aktualizováno Schodek státního rozpočtu na příští rok by měl podle premiéra Andreje Babiše (ANO) zůstat 40…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama