Fotka Drahoše vyvolala pořádný poprask. To by Zeman neudělal, ten dovede jen (z)řídit stát, spustila Džamila Stehlíková

Praha - Hodně bouřlivou odezvu vyvolala na sociálních sítích fotka neúspěšného prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše, jak cestuje metrem. Lékařka, politička a bývalá ministryně pro lidská práva a národnostní menšiny Džamila Stehlíková k ní napsala, že si nedokáže představit, že by takto cestoval i Miloš Zeman. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Přidejte svůj názor 344 komentářů

Miloš Zeman po vítězství ve volbách v roce 2018!

„Včera v metru. Zemana v metru si představit nedovedu,“ napsala k fotce Jiřího Drahoše stojícího v metru Stehlíková. Snímek a její slova vyvolaly velmi vášnivou debatu. Někteří diskutující poukazovali na to, že vzhledem ke zdravotnímu stavu Zemana by to asi ani nebylo možné. „No, nedovede být prostým občanem, nedojede ani metrem, ale stát (z)řídit jistě dovede,“ obratem zareagovala exministryně.

Další se ale Zemana zastávali. „Kolik jste toho najezdila metrem jako ministryně?“ zapojil se do debaty někdejší senátor ČSSD Zdeněk Škromach. „Pan Drahoš je občan české republiky tak proč by nemohl jezdit metrem? Pan Zeman je prezident české republiky . Už to chápete? Prezidenti nejezdí metrem, takové jsou zvyky na celém světě,“ uvedl další z uživatelů.

Stehlíková ale trvala na tom, že si Zemana v metru představit nedokáže. „Vy ano? A neřeším proč, prostě si to nedovedu. I v době, kde prezident nebyl. Nemohu za to. Havel nejen že jezdil v metru, ale také seděl v kriminále. To zdraví zničil tam, kdežto Zeman - alkoholem. Malý rozdíl,“ rýpla si lékařka.

Na otázky, proč by vůbec měl Zeman jezdit metrem, Stehlíková odpovídala jasně: „Je prezidentem dolních deseti milionů přece.“ „Nemluvím o volbách, ale o svých představách, nedovedu si to představit, aby prezident dolních deseti milionů sestoupil z milionům z Hradu, protože on není ani horních deset tisíc, on je ten JEDEN a už je ve velkých dějinách, ale Drahoš je v metru. Co je na tom nejasného?“ nechápavě se diskutujících ptala Stehlíková.

Vstupte do diskuze (344)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šojdrová má pro Babiše konkrétní plán přijetí sirotků

19.09.2018 18:10 Praha - Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) navrhne na páteční schůzce premiérovi Andreji…

Okamura zkouší, kam až může zajít? Kvůli billboardu SPD je dusno

19.09.2018 17:03 Chrudim - SPD Tomia Okamury odmítla odstranit v Chrudimi billboard s nápisem Ne politickým…

Sněmovna burácí kvůli syrským sirotkům. Okamura odhalil, o co Šojdrové jde

19.09.2018 16:53 Praha - Sněmovna by měla podle TOP 09 apelovat na vládu, aby Česko přijalo pět desítek syrských…

Pakty o uprchlících? Prý ohrožují Česko. Debata ve Sněmovně začala zostra

19.09.2018 15:57 Praha - Globální pakty o uprchlících a o migraci nejsou právně závazné ani vymahatelné, řekl dnes…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama