Paroubkovi se zlobí: Nebyli jsme „kulichy“!

Praha – Jiří Paroubek se na svém webu Vaše věc ostře ohrazuje proti domněnkám, že patřili mezi prominentní pacienty nemocnice v Motole, přesněji, jeho žena Petra. Ve čtvrtek jsme vás informovali o skutečnosti, na kterou upozornil deník Blesk.

Přidejte svůj názor

Manželé Paroubkovi
doporučujeme

Po nešťastném videu, které bylo puštěno do světa, kde se ředitel Motola rozpovídal o kuliších a jejich blahodárném vlivu na ekonomickou situaci nemocnice, začala média pátrat po konkrétních jménech těchto prominentů. A manžele Paroubkovi se k tomuto tématu více než hodili.

„V Motole rodila Petra Paroubková, měla zajištěno naprosté soukromí, ostatním rodičkám bylo oddělení uzavřeno. Záchranná služba musela vozit ostatní maminky i v akutních případech do jiných nemocnic,“ uvedl v pátek deník. V sobotním vydání nejčtenějších českých novin tuto skutečnost dokonce potvrzuje odcházející mluvčí motolské nemocnice Eva Jurinová.

„Paroubková byla určitě "kulíškem". Neměla jsem žádné informace, říkala jsem jen to, co mi sdělil pan ředitel. Ten pak zcela nestandardně při odchodu paní Paroubkové uspořádal tiskovou konferenci. Musela jsem kvůli ní v sobotu do práce,“ uvedla Jurinová.

Paroubek ale vše vysvětlil přece logicky. V době, kdy jeho žena v Motole rodila panoval na oddělení stop stav z důvodu cyklické rekonstrukce, který měl být navíc již rok dopředu plánován.

ČTĚTE TAKÉ: Skandál: Paroubková, nejvýznamnější „kulich“ Motola

„Má žena rodila v Motole v týdnu plánované údržby, kdy proběhlo v nemocnici dalších 27 porodů,“ upřesňuje exšéf ČSSD  a kontruje výzvou, proč si novináři z Blesku nevšímají třeba exprezidenta Havla, za jehož hospitalizace se z Motola stalo poutní místo, či nadstandardní hospitalizace Cyrila Svobody a mnoha jiných.

Rozzlobeni na spekulacemi bulváru nakonec Jiří Paroubek vyhrožuje: příště budou Paroubkovi raději rodit doma.


Názor čtenáře EuroZpravy.cz H.N.

Paroubek lže, jako vždycky! Má snacha, ačkoliv byla přihlášená na předporodní péči a porod do Motola, byla erzetou přepravená 6.11.2009 do Thomayerovky v Krči. Vnuk se narodil a porod proběhl naštěstí bez komplikací, ale jiné rodičky a hlavně prvorodičky docházející do Motola, mít kakové štěstí a pohodu kvůli papalášce Paroubkové mít nemusely.... Je otřesný a nanejvýš arogantní, že si tato "dáma" zabere veřejnej špitál a přitom si může dovolit kdejakou soukromou kliniku...

-- Za Vaše názory děkujeme! --

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

D*bil, odpudivé, trapné. Klaus udělal pro zemi víc než Kalousek, zní z…

20.06.2019 08:26 Dusno kolem slov exprezidenta Václava Klause o multikulturalismu pokračuje. Miroslav Kalousek (TOP…

V ČR nebudou krávy? Babiš jede na summit EU. O auditech se bavit nehodlá,…

20.06.2019 08:24 Premiér Andrej Babiš při dnešní schůzce s šéfem Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem nehodlá…

Čaputová přijede do Česka. Co si myslí o rozdělení federace?

19.06.2019 18:46 Aktualizováno Česká republika je podle nové slovenské prezidentky Zuzany Čaputové nejbližším partnerem Slovenska.…

Nárok na restituci rodu Walderode? Schwarzenberg je spokojený, pak se ale…

19.06.2019 17:09 Aktualizováno Odvolací Krajský soud v Hradci Králové v úterý potvrdil restituční nárok rodu Walderode na vydání…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama