Hádka kvůli ČT: Redaktoři to spočítali Zemanovi, Jen zneužívá příležitosti, aby na nás mohl útočit, zlobí se

Praha – Prezident Miloš Zeman si veřejně postěžoval, že Česká televize nevysílala jeho happening, na kterém spálil obří rudé trenýrky, ani jeho tiskovou konferenci z návštěvy Ústeckého kraje. Novináři ČT mu ale prostřednictvím sociálních sítí vzkázali, co si o jeho slovech a konferencích myslí.

Přidejte svůj názor 220 komentářů

Česká televize

Zeman během návštěvy Ústeckého kraje upozornil, že veřejnoprávní televize ignorovala jeho tiskovou konferenci. „ČT jako obvykle nemůže živě přenášet naši tiskovou konferenci, tentokrát proto, že tu není signál. ... prosím Českou televizi, aby si na příště za obrovské peníze, které dostává od koncesionářů, nechala opravit svá technická zařízení," uvedl prezident.

Na jeho slova ale na sociálních sítích zareagoval zástupce šéfredaktora a vedoucí zahraničního zpravodajství ČT Michal Kubal, který uvedl věci na pravou míru - pořádající z Úřadu Ústeckého kraje nepustili přenosový vůz na místo.

A přidala se i další výrazná tvář ČT. „Oproti běžným zvyklostem Zemanova ochranka znemožnila na něčí příkaz práci štábu České televize. Někdo to hned zatepla donesl prezidentovi, aby to on mohl vzápětí zneužít pro další ze svých útoků proti ČT. Tomu se říká Hlava XXII. zlovolnosti,“ rýpnul si na sociálních sítích blízkovýchodní zpravodaj ČT Jakub Szánto.

A Darina Vymětalíková ze redakce sportu ČT se pak vrátila i k akci s pálením trenýrek. „Státotvorné věci vysílat, ale osobní exhibici ignorovat,“ navrhla. „Nezapomeňte na to ustavit kavkohornický výbor etiky,“ rýpnul si jeden z diskutujících na twitteru.

Novinářka se ale jeho slovy nenechala vyvést z míry. „A opět další pán, co si myslí, že i můj menstruační kalendář řídí Kavčí hory. Jsem samostatně myslící člověk,“ vzkázala mu.

„Proč bych si to myslel? Že by proto, že melete až neuvěřitelný kraviny na údajně dospělou ženu a matku?“ vrátil jí úder diskutující. „Nevím, kdo je blbější. Jestli ten, kdo mele kraviny, nebo ten, kdo ho dobrovolně sleduje a ještě si stěžuje,že mele kraviny,“ vysmála se mu Vymětalíková.

Vstupte do diskuze (220)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Bruselu to vře kvůli vraždě Chášukdžího, Česko vzneslo rázný požadavek

19.11.2018 09:56 Ministři zahraničí zemí Evropské unie by dnes měli zdůraznit význam ochrany nezávislých médií v…

Je to děsivé, bojím se jich. Petra Paroubková promluvila o svém muži a…

19.11.2018 09:22 Aktualizováno Premiér Andrej Babiš vystoupil v televizi Nova poté, co stanice odvysílala vyjádření jeho…

Rok 20XX? Brexitová dohoda stále vázne, Chmelař má obavy z dopadů na ČR

19.11.2018 09:18 Pro Českou republiku je v souvislosti s přípravou dohody o brexitu a související politické…

Babiš neodstoupí, nevidí pro to důvod ani pro vyslovení nedůvěry vládě

19.11.2018 03:25 Premiér Andrej Babiš (ANO) ani po sobotních demonstracích nehodlá odstoupit. Je přesvědčen, že má…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama