Hlasovat až do rána? Musím za Turbohafíkem, ten je důležitější, volá ze Sněmovny Šlechtová. A pak přišly ostré reakce

Praha - Debata o nové vládě se v Poslanecké sněmovně pořádně protahuje. Poslanci si proto odhlasovali, že mohou jednat i po půlnoci. Ne všichni jsou z toho ale nadšení.

Přidejte svůj názor 4 komentáře

Karla Šlechtová

Sněmovna bude moci jednat o žádosti vlády ANO a ČSSD o vyslovení důvěry případně i po dnešní půlnoci. Tuto možnost bez větších problémů prosadil hladce klub ANO. Procedurální návrh předsedy poslanců ANO Jaroslava Faltýnka podpořilo 125 poslanců ze všech klubů kromě SPD ze 160 přítomných. Proti jich bylo 11.

Jenže třeba někdejší ministryně Karla Šlechtová (ANO) dala jasně najevo, že má na práci důležitější věci. „Vážně hlasování až do rána?? 
Musím za Rambohafikem. Ten je důležitější. Tak zrychleme,“ popohání politička svoje kolegy prostřednictvím sociálních sítí.

Občané jí to ale dali pořádně sežrat, pod fotkou a statusem, který zveřejnila jí pořádně vynadali. „Tak Rambohafik je důležitější jako občané ČR. Vážená paní, věřím, že jste dobrou matkou, ale když neumíte skloubit mateřství s kariérou, tak by jste měla vědět, kdy odejít,“ vzkázala jí například jedna z uživatelek facebooku.

„Paní Šlechtová, pokud vím, je tohle Vaše zaměstnání a je Vám za něj vyplácena mzda. Která, mimochodem, jde z peněz daňových plátců, které byste v politice měla důstojně a s rozmyslem zastupovat. Jestli je Rambohafik důležitější než hlasování o důvěře vládě pro ČR, za kterou stojí přes deset milionů občanů a statisíce voličů, je to smutné a možná byste se měla poohlédnout po jiném zaměstnání. Ve spoustě profesích postrádáme zaměstnance, je poptávka například po řidičkách autobusů nebo zaměstnancích České pošty,“ přidala se další Češka.

„Doufám, že budete hlasovat proti vládě… jako bývala ministryně obrany by jste měla vědět, že Rusko je pro nás nebezpečné, proto mi dokažte, že jsem se ve Vás nespletl a hlasujte proti této vládě,“ požádal ji další uživatel.

Další poznamenal, že plně zapomněl, že je Šlechtová stále ještě i poslankyně, když už nevede rezort obrany. „Sakra...jsem si neuvědomil, ze tohle individuum může dál škodit ještě jako poslanec...Já už ji viděl buď v Bruselu, nebo v Tescu za pokladnou...“ přisadil si další Čech.

Vstupte do diskuze (4)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiše zklamala debata o migraci. Jeden nápad ale pokládá za skvělý

20.09.2018 10:11 Salcburk - Česko podporuje plán na uspořádání summitu Evropské unie s africkými státy, o němž se…

Pravda o EU? Elity ji nenávidí, uprchlíci ji prý mají změnit k nepoznání

20.09.2018 08:24 Praha - Migrace do Evropy není samovolná, ale řízená elitami Evropské unie. Ty totiž Evropu jako…

TOP 09 neprosadila, aby vláda přijala syrské děti

19.09.2018 21:47 Praha - Opoziční TOP 09 neprosadila po dnešním jednání poslanců o globálním paktu většiny států OSN…

Žalobce zrušil stíhání exministra Drábka

19.09.2018 19:55 Praha - Státní zástupce zrušil stíhání bývalého ministra práce Jaromíra Drábka (TOP 09) a jeho…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama