Nenávistné kecy DemoŽumpy. Nebyl jsem ani opilý ani indisponovaný, prská Ondráček

Praha - Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček se poněkud překvapivě nezúčastnil středečního hlasování o důvěře pro vládu. Odmítl ale nařčení, že by snad byl opilý nebo indisponovaný. Svůj důvod pro tento krok prý měl, chce o tom ale nejdřív mluvit se svými spolustraníky.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Zdeněk Ondráček

Ondráček potvrdil, že včera nehlasoval pro důvěru vládě. „Až to zítra objasním na jednání našeho VV ÚV tak napíšu co mě k tomu vedlo a věřím, že to mnozí pochopíte. Do té doby prosím nevěřte všemu co napíšou a budou říkat média,“ uvedl na facebooku Ondráček.

Poukázal na to, že celou dobu byl ve Sněmovně a na hlasování mohl kdykoli přijít. „Nebyl jsem ani opilý či jinak indisponovaný. Zde musím říci, bohužel protože poslouchat ty nenávistné kecy DemoŽumpy bylo na více než jednoho panáka,“ rýpnul si do svých kritiků komunistický poslanec.

Právě jeho nepřítomnost na hlasování byla pro řadu jeho kolegů překvapením. Předseda KSČM Vojtěch Filip ve středu přiznal, že neví proč Ondráček chyběl. Potvrdil ale, že ve středu ráno v dolní komoře byl. Důvod Ondráčkovy absence neznal ani šéf komunistických poslanců Pavel Kováčik.

Politolog Jan Kubáček v rozhovoru pro EuroZprávy.cz naznačil, že mohlo jít o odvetu za to, že ho ANO a vedení KSČM nepodpořilo ve sporu o post předsedy komise pro kontrolu GIBS. „Já to vnímám jako trest vedení komunistů a Andreji Babišovi, že ho nepodrželi v situaci, kdy se řešilo jeho jmenování v orgánech. On to vnímal tak, že ho podrazili, že ho nepodrželi. A toto podle mě byla dávkovaná revanš,“ vysvětlil pro EuroZprávy.cz Kubáček.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiše zklamala debata o migraci. Jeden nápad ale pokládá za skvělý

20.09.2018 10:11 Salcburk - Česko podporuje plán na uspořádání summitu Evropské unie s africkými státy, o němž se…

Pravda o EU? Elity ji nenávidí, uprchlíci ji prý mají změnit k nepoznání

20.09.2018 08:24 Praha - Migrace do Evropy není samovolná, ale řízená elitami Evropské unie. Ty totiž Evropu jako…

TOP 09 neprosadila, aby vláda přijala syrské děti

19.09.2018 21:47 Praha - Opoziční TOP 09 neprosadila po dnešním jednání poslanců o globálním paktu většiny států OSN…

Žalobce zrušil stíhání exministra Drábka

19.09.2018 19:55 Praha - Státní zástupce zrušil stíhání bývalého ministra práce Jaromíra Drábka (TOP 09) a jeho…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Domova

reklama
reklama