Známý umělec je zklamaný: Máme vládu, pojďme slavit! Pro přípitek bych volil dvě deci 100% methanolu až do dna

Praha - Hudebník Ondřej Brzobohatý čelil v minulých měsících na sociálních sítích kritice za to, že se stejně jako někteří další umělci vyjadřoval k politické situaci. Jak sám přiznal, na politiky občas nadává - především když sleduje politické debaty.

Přidejte svůj názor 39 komentářů

Ondřej Brzobohatý

Brzobohatý prozradil, že i když vypadá jako slušňák, dokáže se rozčílit a nadávat. Nejčastěji na ty, kteří si to podle něj zaslouží – například na politiky.

„Například na politické výlevy některých individuí, která se v politice pohybují. To jsem u toho většinou sám – třeba když je nějaká politická debata, na kterou se občas rád podívám. A odpovídám za toho člověka, anebo mu odpovídám za toho moderátora,“ popsal pro Český rozhlas Plus hudebník.

„Nějak zásadně se k tomu pak vulgárně nevyjadřuji,“ doplnil Brzobohatý. Přesto se k politice často vyjadřuje i veřejně. Naposledy například na sociálních sítích komentoval vznik nové české vlády.

„Přátelé, máme vládu. No konečně... tak, pojďme slavit! Pro celonárodní přípitek bych volil dvě deci 100 % methanolu až do dna. Komu to není po chuti, ať si do toho přileje třeba panáka Bechera. Na zdraví a Bůh s námi...“ dával najevo „nadšení“ u Babišovy vlády Brzobohatý.

Brzobohatý se k politice vyjadřoval například i v době voleb - především těch prezidentských. V těch podporoval textaře a producenta Michala Horáčka. „Ano, přiznávám, byl jsem z výsledků parlamentních i prezidentských voleb poněkud frustrovaný,“ přiznal před několika měsíci.

Vstupte do diskuze (39)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiš vyčinil Zemanovi za vulgarismus, pak se sám pustil do Bakaly

16.10.2018 14:03 Premiér Andrej Babiš (ANO) chápe, že prezidenta Miloše Zemana napadají v souvislosti s Viktorem…

V Olomouci byla podepsána koaliční smlouva, ANO se dočkalo postu primátora

16.10.2018 14:01 Aktualizováno Zástupci hnutí ANO dnes v Olomouci podepsali koaliční smlouvu s ODS, KDU-ČSL a hnutím spOlečně.…

Petříček chce sebevědomou zahraniční politiku: Pravidla džungle bychom si…

16.10.2018 13:56 Nový ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) chce prosazovat, aby Česko mělo sebevědomou zahraniční…

Demence, vulgarity, ostuda. Nezaslouží si být prezidentem. Stydíme se. Po…

16.10.2018 13:45 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman po dlouhé pauze opět v přímém přenosu vystoupil v Českém rozhlase. Znovu na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama