Zbabělý skunk a s*áč. Neschovávej se. Babišův útok na Kalouska má ostrou dohru

Praha – Premiér Andrej Babiš (ANO) se nehodlá omlouvat za to, že šéfa poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska označil za zloděje a ožralu. Do jejich sporu se teď vložil i Mirek Topolánek.

Přidejte svůj názor 100 komentářů

Mirek Topolánek

Babiš velmi zlostně reagoval na Kalouskova slova o tom, že Babiš v kauze Čapí hnízdo křivě přísahal na zdraví svých dětí. „Nevím, kolik má promile ožrala Kalousek dneska, zloděj zlodějský, nebudeš mě urážet a nebudeš mluvit o mých dětech," prohlásil Babiš ve Sněmovně.

Kalousek následně v reakci uvedl, že po premiérovi bude chtít omluvu, jinak to prý bude řešit přes právníky. „Běžné, byť nepravdivé urážky bych možná přešel, nejsem cukrová panenka. Leč v české sněmovně si nikdo nikdy nedovolil kohokoliv lživě obvinit z toho, že kvůli němu umírali lidé. To udělal až tenhle trestně stíhaný StBák. To mu projít nesmí a neprojde mu to,“ vzkázal mu tehdy poslanec TOP 09.

Tento týden ale šéf ANO potvrdil, že se omlouvat nehodlá. „Je to z veřejného prostoru. Většina lidí na sítích ho nazývá kraďousek, takže jsem čerpal z veřejných zdrojů,“ řekl pro Novinky.cz Babiš. Jeho slova citoval také bývalý premiér a někdejší prezidentský kandidát Mirek Topolánek.

Podle Topolánka se Babiš zachoval jako srab. „Zbabělosti, tvé jméno je Bureš. Když někoho veřejně natřu, tak si za tím stojím a neschovávám se jak zbabělý skunk za 'hlas lidu'. Jinak ráno vidím v zrcadle s*áče,“ vzkázal Babišovi prostřednictvím twitteru politik.

Vstupte do diskuze (100)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Problémy na ministerstvu kultury: Pokud nedáte cenu Schormovi, rezignujeme…

15.10.2018 21:07 Letošní předávání cen v kultuře, jimiž stát oceňuje výrazné osobnosti, má další trhlinu. Poté, co…

O post šéfa Senátu mají zájem čtyři lidé, Zeman podpořil Kuberu

15.10.2018 21:04 Aktualizováno Vedení Senátu zůstane pětičlenné. Budou jej tak jako dosud tvořit předseda a čtyři místopředsedové…

Vondráček v Moskvě: Vztahy Česka s Ruskem by měly být lepší

15.10.2018 19:38 Vztahy mezi Českou republikou a Ruskem jsou kvůli řadě mezinárodních problémů na nižší úrovni, než…

Útok na Bakalu: Zeman se zase neudržel, mluvil sprostě v živém vysílání…

15.10.2018 19:31 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman letos u příležitosti 28. října vyznamená velitele protinacistické odbojové…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama