Ovčáček se rozčiluje: Adamová je lhářka. Místopředsedkyně TOP 09 ho ale pořádně setřela

Praha - Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček na sociálních sítích oznámil, že odjíždí na dovolenou. Ještě před tím ale slovně zaútočil na poslankyni a místopředsedkyni TOP 09 Markétu Adamovou. Nelíbilo se mu, jak hovořila o kauze H-System a prezidentovi Miloši Zemanovi.

Přidejte svůj názor 87 komentářů

Jiří Ovčáček

„Mohu se oprávněně domnívat, že místopředsedkyně TOP 09 je lhářka. Stoprocentně jsem si jist tím, že jak TOP 09, tak STAN, za který kandiduje paní Marvanová, nemají žádný jiný program než soustavné parazitování na panu prezidentovi,“ rýpnul si na twitteru Jiří Ovčáček.

Reagoval tak na slova místopředsedkyně TOP 09 Markéty Adamové, která prohlásila, že za H-System by měli převzít zodpovědnost lidé, kterých se kauza v minulosti týkala. Konkrétně jmenovala prezidenta Miloše Zemana.  „Možná by bylo na čase, aby odpovědnost vyvodili ti, kterých se to týkalo. Což je dnes prezident, tehdy předseda vlády Zeman,“ řekla pro Novinky.cz poslankyně.

„Jestli se obohacovalo blízké okolí prezidenta v době, kdy byl premiérem, a profitovala na tom ČSSD, což dokazuje rozhodnutí soudu, tak je otázkou, jestli by měli nadále setrvávat ve svých funkcích a tvářit se, že to je něco, s čím neměli nic společného,“ dodala Adamová.

Ovčáčkovými slovy se vůbec nenechala odradit. „Pro státního úředníka pana Ovčáčka, který má evidentně problém s chápáním souvislostí, odkazuju na slova soudce Kydalky: „Zemanův přítel Miroslav Šlouf po celý rok 1996 docházel do H-Systemu a měsíc co měsíc odnášel 24 000 korun”,“ zdůraznila Adamová.

Vstupte do diskuze (87)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Foldyna otočil: Na post místopředsedy ČSSD nerezignuje, krajský výbor ho…

15.10.2018 21:32 Krajský výkonný výbor ČSSD v Ústeckém kraji podpořil jednomyslně Jaroslava Foldynu ve funkci…

Problémy na ministerstvu kultury: Pokud nedáte cenu Schormovi, rezignujeme…

15.10.2018 21:07 Letošní předávání cen v kultuře, jimiž stát oceňuje výrazné osobnosti, má další trhlinu. Poté, co…

O post šéfa Senátu mají zájem čtyři lidé, Zeman podpořil Kuberu

15.10.2018 21:04 Aktualizováno Vedení Senátu zůstane pětičlenné. Budou jej tak jako dosud tvořit předseda a čtyři místopředsedové…

Vondráček v Moskvě: Vztahy Česka s Ruskem by měly být lepší

15.10.2018 19:38 Vztahy mezi Českou republikou a Ruskem jsou kvůli řadě mezinárodních problémů na nižší úrovni, než…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama