Rozmlácený Kalousek ve škarpě, politická mrtvola, arcik*etén, podržtaška. Debata o EU se pořádně zvrhla

Praha - Ve velmi ostrou výměnu názorů přerostla debata o tom, jaký by měla být pozice České republiky ve vícerychlostní Evropské unii. Europoslanec ODS Jan Zahradil se kvůli tomu dostal do sporu s předsedou poslaneckého klubu TOP 09 Miroslavem Kalouskem.

Přidejte svůj názor 65 komentářů

Jan Zahradil, 26. kongres ODS

Europoslanec ODS Jan Zahradil v komentáři pro server ihned.cz napsal komentář, ve kterém uvádí, že ideálem ODS je Evropská unie více rychlostí. Jeho slova zaujala i předsedu poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska, který jej začal poučovat.

„Ideálem ODS je vícerychlostní EU, kde se ČR bude držet na okraji v “pomalém pruhu”. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych při jízdě v pomalém pruhu dříve či později nenarazil na tabuli : “EXIT”. Děkuji, nechci,“ poznamenal v reakci na Zahradilova slova.

Jenže Zahradil si to nenechal jen tak líbit. „Mně se zas občas stalo, že jsem míjel ve škarpě rozmlácené auto frajera, co to chtěl v “rychlém pruhu” všem nandat. Až takhle jednou pojedu kolem @kalousekm, zamávám mu,“ vzkázal Kalouskovi.

Politika TOP 09 se zastal jeden z diskutujících. „Tak ono je potřeba dodržovat základní pravidla, mj. neřídit opilý a nepřekračovat rychlost. S dodržováním pravidel jste v ODS měli v minulosti dost problémů, jen z poslední doby např. chomutovský kolega Novák,“ připomněl. Tím ale Zahradilovi nahrál.

„Používání adjektiva “opilý” je od vás na twitterovém účtu pana Kalouska dost nešetrné,“ poučoval ho europoslanec. „To máte pravdu, ale on je i opilý srozumitelný a myslím, že se neurazí. U ODS ta srozumitelnost bohužel neplatí viz např. agent SPD ve vašich řadách pan @VaclavKlaus_ml. Jo mimochodem a jak jdou Sašovi ty motorky? Prý se mu daří dobře,“ vrátil mu úder diskutující.

Debata o tom, v jakém „pruhu“ by Česká republika měla jen, ještě nějakou dobu pokračovala. Zahradil pak s odstupem ještě všechno shrnul na facebooku. „Při včerejší debatě o EU na vlákně pana Kalouska jsem se o sobě dozvěděl toto: jsem politická mrtvola, lhář, podržtaška, trojský kůň, arcik*etén, mamlas, naprostý hlupák, mimoň, mam*d a prač*rák (omlouvám se, cituji doslova). To musí být nějaký omyl. Taková zlá a falešná slůvka přece nemohou používat proevropsky vyspělí voliči pana Kalouska, ale jen ten proruský plebs, co ho nemá rád,“ rýpnul si do těch, kteří ho uráželi .

Politik ODS doplnil, že to „považuje za velmi zábavné“. „Já myslím, že mu mělo být umožněno dovést svoji stranu pod 5%,“ dodal na Kalouskův účet Zahradil.

Vstupte do diskuze (65)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ČT se nechová korektně? Ve studiu došlo k pořádné hádce, moderátor se…

19.10.2018 22:18 Aktualizováno K velmi drsné výměně názorů došlo v pořadu Události, komentáře. nestřetli se tu ovšem dva politici…

Dohra Jílkové o Romech: Pirátská poslankyně přišla domů z ČT a sepsala, co…

19.10.2018 22:16 Aktualizováno Pirátská poslankyně Olga Richterová patřila k těm, kteří ve čtvrtečním pořadu Máte slovo na České…

Platforma v ČSSD rozdrcena? Vedení strany se postavilo za Hamáčka

19.10.2018 20:56 Aktualizováno Předsednictvo ČSSD dnes v Hradci Králové podpořilo předsedu strany Jana Hamáčka a kritizovalo…

Soudy jsou zavalené stížnostmi na volby, bude se řešit i mandát Davida…

19.10.2018 19:35 Soudy obdržely v uplynulých dnech desítky stížností na obecní volby. Některé návrhy jsou na…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama