Miroslav Kalousek je v nemocnici, musel podstoupit několikahodinovou akutní operaci

Praha – Jeden ze zakladatelů TOP 09 a současný předseda poslaneckého klubu této strany Miroslav Kalousek skončil v nemocnici. Kvůli krvácení podle Blesku musel podstoupit akutní operaci břicha.

Přidejte svůj názor 98 komentářů

Miroslav Kalousek

Podle Kalouskova spolupracovníka Ondřeje Jakoba exministr financí musel na operaci kvůli akutnímu problému s tenkým střevem.

Zákrok prý proběhl v pořádku, Kalousek v nemocnici zůstane asi týden.„Nebylo to plánované, měl náhlé potíže, takže operace byla nutná,“ dodal pro Blesk s tím, že si Kalousek stěžoval na bolesti v břiše.

Šéf poslanců TOP 09 tak zřejmě nestihne mimořádnou schůzi Poslanecké sněmovny kvůli důchodům, která se bude konat 22. srpna.

Na schůzi Kalouska zastoupí místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová nebo další místopředseda poslaneckého klubu František Vácha.

Že se něco děje, si mohli všimnout i uživatelé twitteru. Zde Kalousek denně komentuje aktuální dění a často také debatuje nejen s kolegy politiky, ale i se všemi ostatními. Naposledy komentoval v úterý slova předsedy KSČM Vojtěcha Filipa o tom, že za invazi v roce 1968 mohli Ukrajinci.

„Drzost komunistů nemá hranice. Teď už jen čekám, kdy @AndrejBabis řekne, že za invazi můžu já. Koneckonců, psát už jsem tenkrát uměl...“ poznamenal Kalousek. Pak se ale odmlčel.

Vstupte do diskuze (98)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vodičkův svaz v Praze narazil. Hřib odmítl zapůjčit sál, zdůvodnění je…

15.02.2019 17:48 Aktualizováno Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) odmítl převzít záštitu nad akcí Českého svazu bojovníků za…

Babiš si dělá srandu? Seznam budov pro "úřednícké ghetto" je neúplný,…

15.02.2019 14:17 Pražský primátor Hřib považuje seznam budov určených k vyprázdnění, který zveřejnil Úřad pro…

Babiš se sejde s Filipem. Komunisti stupňují kritiku vlády, Ťok si do nich…

15.02.2019 13:28 Aktualizováno Předseda komunistů Vojtěch Filip chce příští týden na schůzce s premiérem Anrejem Babišem (ANO)…

Podivné změny kvůli Babišovi? Šéf středočeského úřadu usadil kritiky

14.02.2019 16:06 Aktualizováno V oddělení přestupků na středočeském krajském úřadu, které by mělo rozhodovat o odvolání v kauze…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama