Celebrity volí: Komu dají svůj hlas známí čeští herci?

S blížícími se volbami se jako tradičně začínají objevovat různé názory na to, koho volit. Pozadu nezůstávají ani některé známé osobnosti, a to i přes kritiku, která se na ně často snese. Koho v letošních volbách podpořil oblíbený herec Radim Fiala či herečka Veronika Freimanová?

Přidejte svůj názor 33 komentářů

Radim Fiala, český herec. Svou hereckou kariéru započal v brněnském divadle Husa na provázku, kde strávil 14 let. Odtud v roce 2006 odešel do Prahy.

Známý herec pocházející z Brna Radim Fiala zveřejnil na Facebooku video, ve kterém se vyslovuje k podpoře strany Zelených. „Když jsem přemýšlel koho podpořit v letošních volbách, tak moje volba byla naprosto jasná - Jasna Flamiková a Zelení,“ říká herec ve videu.

To Veronika Freimanová se zase nebála vyjádřit podporu kandidátovi do senátu Vladimírovi Kratinovi. Kratina je hereckým partnerem Freimanové. Freimanová tedy svému kolegovi popřála úspěšnou kandidaturu a hodně štěstí. Kratina v letošních senátních volbách kandiduje v Praze 2 za ODS.

Mezi letošními kandidáty zejména v senátních volbách, lze nelézt celou řadu veřejně známých osobností. V senátních volbách kandidují i dřívější neúspěšní kandidáti na prezidenta Jiří Drahoš, Pavel Fischer či Marek Hilšer. Za stranu SPD do senátu kandiduje český hudebník a publicista Ladislav Jakl.

Známé osobnosti lze však také najít v komunálních volbách. Například kandidátem do zastupitelstva městské části Praha Řeporyje je publicista Pavel Novotný za ODS. V kandidátce do zastupitelstva Prahy 5 lze nalézt režiséra Jana Hřebejka za stranu STAN.

Vstupte do diskuze (33)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Díky NATO patří Česko na Západ. Podívejte se, co provedlo Rusko,…

22.02.2019 15:53 Členství v Severoatlantické alianci, do níž Česká republika vstoupila před 20 lety, zakotvilo zemi…

ANO by jasně vyhrálo volby, ODS dohání Piráty. Kterým stranám zvoní hrana?

22.02.2019 15:31 Aktualizováno Únorové volby do Sněmovny by podle Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) vyhrálo ANO se zhruba…

ODS má problém? Senátor Zeman pozastavil členství ve straně

22.02.2019 13:45 Senátor Jaroslav Zeman pozastavil svoje členství v ODS. Informaci potvrdil předseda senátního klubu…

Budou úředníci za své chyby platit? Piráti představili novelu o majetku ČR

22.02.2019 11:52 Stát by měl získat možnost vymáhat po státních úřednících pokuty, které jiné státní úřady udělí za…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama