Škromach straší Čechy: Chcete mít jistotu, že vaši kandidátku nikdo nepřepíše? Volte v sobotu!

Bývalý senátor za ČSSD Zdeněk Škromach na sociálních sítích varoval před možnými manipulacemi u letošních komunálních a senátních voleb. Lidé by podle něj měli volit až v sobotu, aby měli jistotu, že jejich hlas opravdu dostane ten kandidát, kterého chtěli podpořit.

Zdeněk Škromach /ČSSD/
doporučujeme

Bývalý senátor Zdeněk Škromach voličům radí, aby svůj hlas odevzdali až druhý den voleb. Jen tak prý budou mít jistotu, že jejich volbu nikdo nezmanipuluje. „Chcete mít jistotu, že vaši kandidátku nikdo nepřepíše? Volte v sobotu!“ uvedl na sociálních sítích sociální demokrat.

Svými slovy mnohé znepokojil! „Je to opravdu tak vážné, to švindlování ????? Myslím že ne, přeci volební komisaři v místnosti jsou z různých stran a spektra obyvatel, a na noc se urny pečetí, a místnosti taky. A u nás v noci je nejvíce vidět policii, jako nikdy více,“ reagoval na Škromachova slova jeden z diskutujících.

Další jsou přesvědčeni, že politik zbytečně straší lidi. „Nesmysl hraničící s šířením poplašné zprávy,“ napsal Škromachovi jeden z Čechů. Další zajímalo, jak se pozná, že volby někdo zmanipuloval. „Takže když prohraje ČSSD, tak je to dopsaný? Co když vyhraje?“ zajímalo ho.

Škromach nakonec naznačil, že svá slova nemyslel až tak vážně. Ale přesto se prý něco takového stát může. „Zkuste být trochu nad věcí! Ale asi na každém šprochu pravdy trochu!!“ napsal ke komentářům lidí, které jej za jeho slova kritizovali.

„Ono se dá zaměňovat i při sčítání,“ poznamenal následně jeden z uživatelů. „Smutná realita,“ odvětil mu Škromach.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ČSSD nechce ve státním rozpočtu na rok 2021 škrty, priority naznačila i…

07.08.2020 12:06 Vládní sociální demokracie při koaličních jednáních o státním rozpočtu na příští rok nepodpoří…

Česko se chystá na návštěvu Pompea, budou krátkodobá dopravní omezení

07.08.2020 11:24 V souvislosti s návštěvou amerického ministra zahraničí Mikea Pompea nechystá česká policie žádná…

Vláda vůbec není na skutečné krize připravená. Vojtěch už měl být odvolán,…

07.08.2020 10:10 ROZHOVOR - Jak si česká vláda poradila s epidemií koronaviru? Výkon kabinetu premiéra Andreje…

Pompeo má do Prahy dorazit v úterý, další den jednat s Babišem

06.08.2020 17:31 Aktualizováno Americký ministr zahraničí Mike Pompeo dorazí do Česka v úterý brzy odpoledne jeho návštěva potrvá…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama