Pavel Bělobrádek zásadně změnil vizáž? Takhle ho ještě neznáte

Předseda Kdu-ČSL Pavel Bělobrádek výrazně změnil vizáž. Tedy alespoň na Silvestra. Na sociálních sítích se pochlubil prací své dcery a neteře. Pak ale zahrál na vážnější strunu.

Přidejte svůj názor 55 komentářů

Pavel Bělobrádek

Bělobrádek se pochlubil svým novým vzhledem. Na hlavě měl na Silvestra hromagu gumiček a sponek. „Silvestr byl drsný. Salon "Na hajouně" a jeho umělkyně Martina a Anežka se vyřádily. Aneb týrání tatínka a strejdy,“ postěžoval si naoko na facebooku.

Pak ale promluvil o vážnější věci – o své nevyléčitelné nemoci. „Dnes slavíme plnoletost, tedy 18. narozeniny našeho nerozlučitelné vztahu s roztroušenou sklerózou. Postupuje, ale zatím ještě dobrý,“ prozradil politik, který už nebude na březnovém sjezdu KDU-ČSL obhajovat post předsedy strany.

Apeluje na Čechy, aby nepodceňovali možné příznaky nemoci. „LA pokud se u vás, nebo v okolí objeví příznaky, okamžitě jděte k neurologovi, nejlépe do nemocnice. Čas správné diagnózy je velmi důležitý faktor,“ zdůrazňuje politik.

Vstupte do diskuze (55)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Sněmovna projedná osvobození restaurací od autorských poplatků

16.02.2019 11:06 Do Sněmovny se vrací záměr osvobození restaurací a některých dalších provozoven od autorských…

Vodičkův svaz v Praze narazil. Hřib odmítl zapůjčit sál, zdůvodnění je…

15.02.2019 17:48 Aktualizováno Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) odmítl převzít záštitu nad akcí Českého svazu bojovníků za…

Babiš si dělá srandu? Seznam budov pro "úřednícké ghetto" je neúplný,…

15.02.2019 14:17 Pražský primátor Hřib považuje seznam budov určených k vyprázdnění, který zveřejnil Úřad pro…

Babiš se sejde s Filipem. Komunisti stupňují kritiku vlády, Ťok si do nich…

15.02.2019 13:28 Aktualizováno Předseda komunistů Vojtěch Filip chce příští týden na schůzce s premiérem Anrejem Babišem (ANO)…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama