Ústecké ANO chce za prvního místopředsedu Faltýnka

Na krajském sněmu hnutí ANO v Ústeckém kraji dnes nominaci na předsedu získal současný šéf hnutí Andrej Babiš. Změnu nechce ústecký sněm ani na pozici prvního místopředsedy, když nominoval Jaroslava Faltýnka. O výsledcích sněmu informoval manažer hnutí ANO a krajský předseda Jan Richter.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Jaroslav Faltýnek /ANO/

Na pozici místopředsedů krajský sněm nominoval středočeskou hejtmanku Jaroslavu Pokornou Jermanovou, místopředsedu vlády Richarda Brabce, bývalého brněnského primátora Petra Vokřála a předsedu sněmovny Radka Vondráčka.

Pro další jednání ohledně kandidátů pro volby do Evropského parlamentu krajský sněm podle svého předsedy navrhuje pět lidí.

Současné europoslankyně Ditu Charanzovou a Martinu Dlabajovou, poslance Jaroslava Bžocha, starostku Litvínova Kamilu Bláhovou a krajského zastupitele Marka Kocánka.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Lídrem pirátské kandidátky do eurovoleb bude Kolaja

19.01.2019 15:22 Piráty povede do voleb do Evropského parlamentu softwarový specialista Marcel Kolaja. Ve…

Krajská ČSSD na Vysočině nominuje do čela strany Hamáčka

19.01.2019 14:52 Aktualizováno Sociální demokraté z Vysočiny nominovali na předsedu strany jejího stávajícího šéfa Jana Hamáčka.…

O Česku nikdo neví? Piráti nás chtějí zviditelnit v EU

19.01.2019 13:44 Aktualizováno Hlas České republiky musí být po volbách do Evropského parlamentu v Evropské unii více slyšet. Dnes…

Babiš v ohrožení. Piráti mu chtějí v eurovolbách zatopit

19.01.2019 12:59 Piráti chtějí v květnových volbách do Evropského parlamentu obdržet 20 procent hlasů. Příští rok…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama