SPD chce Česko bez extremismu, Okamura a další se objevili v emotivním videu

Hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury SPD spustilo kampaň s názvem „ Za Českou republiku bez extremismu“. Ve videu, které bylo zveřejněno na sociálních sítích i na YouTube členové hnutí ukazují, jakým příkořím musí čelit.

Přidejte svůj názor 68 komentářů

Svoboda a přímá demokracie (SPD)

„Posíláme touto cestou vzkaz v prvé řadě domácím extremistům, kteří doslova 24 hodin denně útočí na poslance, členy i příznivce SPD. Bohužel tato štvanice je nezřídka podporována mediálním mainstreamem, který SPD neustále démonizuje a křivě obviňuje ze šíření nenávisti,“ uvedlo SPD v prohlášení,, které má server EuroZprávy.cz k dispozici.

zdroj: YouTube

Podle hnutí SPD pravidelně čelí slovním i fyzickým útokům, média prý o nich ale vůbec neinformují. „Něco takového považujeme za velmi nebezpečný trend. Je třeba říci násilí jednoznačné a hlasité NE!," varuje předseda hnutí SPD Tomio Okamura. 

img-responsive

Svoboda a přímá demokracie (SPD) | foto: Reprofoto YouTube

Na videu, které podkresluje emotivní hudba, se kromě Okamury objevuje třeba také poslanec Jiří Kobza. Politici SPD drží v rukou transparenty s hesly jako „výhrůžky“, „násilí“ či „agrese“.

Konkrétně také zmiňují výhrůžky, kterým před podzimními volbami do Senátu čelila kandidátka SPD na Chomutovsku Elvíra Hahnová, či rozbitou výplní dveří kanceláře poslance Jiřího Kobzy a zničenou výlohou kanceláře poslance Radka Kotena.

Celý spot, který má asi minutu a půl končí slovy: „Dnes útočí extrémisté na SPD. Zítra mohou útočit i na vás.“

Vstupte do diskuze (68)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vodičkův svaz v Praze narazil. Hřib odmítl zapůjčit sál, zdůvodnění je…

15.02.2019 17:48 Aktualizováno Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) odmítl převzít záštitu nad akcí Českého svazu bojovníků za…

Babiš si dělá srandu? Seznam budov pro "úřednícké ghetto" je neúplný,…

15.02.2019 14:17 Pražský primátor Hřib považuje seznam budov určených k vyprázdnění, který zveřejnil Úřad pro…

Babiš se sejde s Filipem. Komunisti stupňují kritiku vlády, Ťok si do nich…

15.02.2019 13:28 Aktualizováno Předseda komunistů Vojtěch Filip chce příští týden na schůzce s premiérem Anrejem Babišem (ANO)…

Podivné změny kvůli Babišovi? Šéf středočeského úřadu usadil kritiky

14.02.2019 16:06 Aktualizováno V oddělení přestupků na středočeském krajském úřadu, které by mělo rozhodovat o odvolání v kauze…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama