Hit internetu: Jste prasata! řval starosta Novotný na řidiče. Pak vytáhl těžší kalibr

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný si svůj svérázný postoj očividně přenesl z novinařiny do politiky. Rozhodl se totiž zatočit s bezohlednými řidiči po svém. Nejprve jim nadával do prasat, poté přidal ještě peprnější výrazy.

Pavel Novotný
doporučujeme

Dopravní špička je po ránu v Praze a okolí problém číslo jedna. To si uvědomuje i Pavel Novotný, který si posvítil na řidiče, jejichž parkování na plynulosti provozu nepřidává.

A právě v Řeporyjích lidé často zastavují v jízdním pruhu, aby si vybrali z přilehlého bankomatu. Teď už ale Novotnému došla trpělivost a zveřejnil video, kde si podal dva bezohledné řidiče.

Novotný se do řidičů slovně pustil. "Promiňte, připadá vám to normální, tady to chování?" začal. Následně řidiče upozornil, že se zbláznili a že je dá na facebook.

"Jste prasata, prasata, prasata!" zakončil Novotný s tím, že trpělivost úřadu skončila. Od jednoho z řidičů se ale také dočkal nadávky, když starostovi vzkázal, aby si "políbil p****."

Novotný zveřejnil video na svém facebooku a okamžitě se stalo hitem. "Snažím se vychovávat kretény, ale nic si ze mě nedělají," napsal k němu svérázný starosta.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kalousek bude ve Sněmovně chybět, míní předsedkyně TOP 09. Reagují i další…

12.07.2020 21:52 Aktualizováno Předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek těžko hledá konkurenci a bude ve Sněmovně chybět,…

Řada lázní nepřijímá poukazy přes cestovní kanceláře, některé ani od občanů

12.07.2020 20:32 Aktualizováno Velká část lázní nepřijímá státní poukazy na pobyt, které klienti uplatňují přes cestovní…

KOMENTÁŘ: Karvinské ohnisko může do hnutí ANO zavléci novou infekci. Stát…

12.07.2020 18:18 KOMENTÁŘ – Mohou si sami do svých řad zavléci novou nekontrolovatelně šířící infekci. A tentokráte…

Volební průzkum: ANO vede před Piráty a ODS, lidovci by se do Sněmovny…

12.07.2020 15:17 Aktualizováno ANO si v průzkumech veřejného mínění dál udržuje pozici suverénně nejsilnějšího uskupení na české…

Související:

Právě se děje

Další zprávy