Hit internetu: Jste prasata! řval starosta Novotný na řidiče. Pak vytáhl těžší kalibr

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný si svůj svérázný postoj očividně přenesl z novinařiny do politiky. Rozhodl se totiž zatočit s bezohlednými řidiči po svém. Nejprve jim nadával do prasat, poté přidal ještě peprnější výrazy.

Přidejte svůj názor 71 komentářů

Pavel Novotný
doporučujeme

Dopravní špička je po ránu v Praze a okolí problém číslo jedna. To si uvědomuje i Pavel Novotný, který si posvítil na řidiče, jejichž parkování na plynulosti provozu nepřidává.

A právě v Řeporyjích lidé často zastavují v jízdním pruhu, aby si vybrali z přilehlého bankomatu. Teď už ale Novotnému došla trpělivost a zveřejnil video, kde si podal dva bezohledné řidiče.

Novotný se do řidičů slovně pustil. "Promiňte, připadá vám to normální, tady to chování?" začal. Následně řidiče upozornil, že se zbláznili a že je dá na facebook.

"Jste prasata, prasata, prasata!" zakončil Novotný s tím, že trpělivost úřadu skončila. Od jednoho z řidičů se ale také dočkal nadávky, když starostovi vzkázal, aby si "políbil p****."

Novotný zveřejnil video na svém facebooku a okamžitě se stalo hitem. "Snažím se vychovávat kretény, ale nic si ze mě nedělají," napsal k němu svérázný starosta.

Loading...
Vstupte do diskuze (71)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Babiš vlepil facku statisícům Čechů. Vysmál se Milionu chvilek a řekl, co…

18.11.2019 23:01 Aktualizováno Výročí 17. listopadu se kromě jiného neslo i v duchu protestu proti premiérovi Andreji Babišovi.…

Kecy, lži! Dohra oslav 17. listopadu, Babišův projev rozpoutal bouři

18.11.2019 23:01 Aktualizováno Projev premiéra Andreje Babiše k výročí 17. listopadu rozdělil Česko. Zatímco část lidí si váží…

Tajemství, o kterém roky nikdo nevěděl. Havel přiznal svou největší chybu.…

18.11.2019 23:01 Aktualizováno Česko má za sebou oslavy 30 let od revoluce, a při této příležitosti si připomnělo nejen…

Babiš chce pozvat do Prahy ukrajinského prezidenta Zelenského a Hončaruka

18.11.2019 20:59 Premiér Andrej Babiš (ANO) chce pozvat ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského a premiéra…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama