Geislerová se vulgárně pustila do Babiše: Lidi, proboha, vám to je jedno?

Herečka Aňa Geislerová patří k těm umělcům, kteří se kriticky vyjadřují k českému prezidentovi i premiérovi. Tentokrát si vzala na paškál Andreje Babiše a společnost Agrofert. Konkrétně ji zaujaly zprávy o řepce na českých polích.

Aňa Geislerová v novém českém filmu Polednice
doporučujeme

„Asi jsem zaspala.. Ale on si to Agrofert nejen pěstuje, nejen hnojí, ale ty pesticidy si tam taky sype sám.. a pak si na to všechno dá dotace, a schválí si užívání pesticidů na dalších par let.. lidi, proboha, vám to je jedno?“ diví se herečka, která proti Babišovi kriticky vystupuje opakovaně.


„A dal si na tu řepku dá Andy další dotace na biopaliva .. nebo to říkám nějak blbě? Já myslím, že ne.. je to hnus. A až budem všichni z těch pesticidu neplodný, tak má Andy pro nás ty svý reprodukční farmičky. . Myslím, že ani Orwell by nevymyslel takovou hromadu sr*ček, jakou nám servíruje Andy,“ zlobí se Geislerová.

Připomněla také, že se Babiš v poslední době zajímá o zvířata a že chce zastavit jejich týrání. Jenže psi podle ní nejsou jediní, kdo si zaslouží ochranu. Sdílela proto články třeba o tom, jak kvůli otravě řepkou umírá srnčí zvěř. 

„Prchale, včely jsou taky zvířátka. Nemohl by se Andy na FB mazlit s včelama a zakázat ty zk*rvený pesticidy na těch svých/kradených polích se zk*rvenou řepkou? Vem to do dílny.. dík, vzkázala marketingovému odborníkovi Marku Prchalovi, který pracuje pro hnutí ANO a který je autorem velké většiny příspěvků Andreje Babiše na sociálních sítích.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéf Senátu Vystrčil nepoletí na Tchaj-wan vládním letounem

04.08.2020 19:37 Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) nepoletí na Tchaj-wan vládním letounem, ale strojem…

ODS nabízí Babišovi pomoc se zrušením superhrubé mzdy, TOP 09 upozornila…

04.08.2020 17:13 Aktualizováno Zrušením superhrubé mzdy a zavedením patnáctiprocentní daně z příjmů by rozpočet podle výpočtů ODS…

Babiš má nadále rozhodující vliv na Agrofert, píše nejvyšší žalobce

04.08.2020 13:50 Aktualizováno Nejvyšší státní zastupitelství (NSZ) konstatovalo, že premiér Andrej Babiš (ANO) má nadále…

Babiš žije ve snu, komentuje Skopeček vládní kroky v ekonomické oblasti

04.08.2020 13:38 Česká vláda zamýšlí zrušení tzv. superhrubé mzdy doplněné o povinné zdravotní a sociální odvody…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama