Bizár a nejtrapnější počin? Kubera se fotil před Severkou, ale ne tou v Mostě. A lidé se mu smějí

Seriál Most! České televize měl u Čechů velký úspěch. Jeho popularity se snaží využít nejen město Most a místní firmy a cestovní agentury, ale také třeba předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS), který dlouhá léta působil jako primátor Teplic. Podařilo se mu ovšem pořádné faux-pas.

Přidejte svůj názor 9 komentářů

Jaroslav Kubera na 24. kongresu ODS
doporučujeme

Vyfotit se před mosteckou restaurací Severka by dnes díky seriálu chtěl kde kdo. Kubera se prostřednictvím oficiálního senátního facebooku pochlubil, že jemu se to podařilo. „Předseda Senátu Kubera má rád svůj Ústecký kraj a taky kultovní seriál Most! Proto zavítal do legendární hospody Severka. Hezký večer všem! #dyckymost,“ píše se u fotky.

Má to ale háček. Předseda Senátu se sice vyfotil před Severkou, ovšem ne před tou mosteckou. A toho si všimli i v ČT. „Vážený Kubero, když už teda #dyckymost, tak proč se fotíte na pražském Jižním Městě před úplně jinou Severkou?“ objevil se pod fotkou vzkaz odeslaný z oficiálního profilu seriálu Most!

Správce senátního facebooku na upozornění reagoval poněkud nešťastně. „Děkujeme, víme, však pan předseda je fanda seriálu. Severky teď prostě táhnou, ať už jste v Mostě, nebo v Praze,“ napsal pod komentář ČT.

Češi se autorovi původního příspěvku pořádně vysmáli. „To jsou ta drahá mobilní data, no. Že si nemohl vygooglit správnou Severku. Tak třeba se strefíte příště #dyckymost!“ poznamenala jedna z fanynek seriálu.

Dalším se ale nelíbí, že takto Kubera dělá reklamu pražské Severce. „Můžete mi vysvětlit, z jakého důvodu stránka Senátu ČR provádí prostřednictvím p. Kubery reklamu soukromému "kuřáckému klubu" v Praze? Jen tak mimochodem, tento pseudopodnik parazituje na samotném fenoménu MOSTu vybíráním vstupného 100Kč na jeho TV vysílání !!!“ zlobil se jeden z Čechů.

A nebyl zdaleka jediný. „Abysme si ujasnili, na co to vlastně koukáme - předseda parlamentu Český republiky pózuje se synem majitele zřejmě nejslavnějšího bordelu v republice na jižním městě před kopií jakýsi čtyřky v mostu. Tenhle bizár má vrstev jak cibule,“ napsal další z diskutujících.

Správce senátního účtu se nakonec celou věc pokusil obrátit v žert. „Zaznamenali jsme, že štafetu #dyckymost přebírá #vždyckydejvice. Volal nám pan předseda Kubera, jestli nechceme navázat na náš nejtrapnější počin na sociálních sítích a vyfotit ho před nějakým úplně jiným divadlem. Co myslíte?“ napsal na facebooku.

Tím si to u některých trošku vyžehlil. „jsem vaše fanynka, ale Severka se vám opravdu nepovedla. Každopádně #dyckykubera,“ vzkázala jedna z diskutujících. „Ok, za přiznání a pokus o nápravu a vyžehlení trapasu pana předsedy palec nahoru. Teď ještě vysvětlit, s kým se to před tou jihoměstskou Severkou vlastně fotil. Ale to je spíš na něm a jeho vizitka, ehm,“ rýonul si další z Čechů.

Loading...
Vstupte do diskuze (9)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Abolice? Ovčáček vysvětlil, co má prezident Zeman v plánu

21.09.2019 09:12 Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se rozhodl vysvětlit, proč prezident Miloš Zeman v televizním vysílání…

Zemana vyřeší příroda, doufá europoslanec. Ovčáček vypálil do protiútoku

20.09.2019 23:14 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman na sebe strhl pozornost slovy o případném udělení abolice premiéru Andreji…

Ostrá dohra Jílkové: Foldyna jen kroutí hlavou. Tohle by prý měli pouštět…

20.09.2019 23:14 Aktualizováno Diskuzní pořad české televize Máte slovo dlouhodobě vyvolává velmi ostré reakce. někteří volají po…

Foldyna zůstává v ČSSD. Na vyloučení se nenašlo dost hlasů

20.09.2019 17:50 Poslanec Jaroslav Foldyna i šéf krajské ústecké ČSSD Miroslav Andrt dnes přestáli hlasování o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama