Žaloba na Zemana? Láska je nula, chce se jen zviditelnit, tvrdí komunista Ondráček

Šéf hnutí Senátor 21 Václav Láska zveřejnil seznam skutků prezidenta Miloše Zemana, na kterých bude postavena připravovaná žaloba pro hrubé porušení Ústavy. Kvůli své práci ale senátor čelí velké kritice nejen ze strany Hradu,a ale i třeba komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. Láska přiznává, že obdržel řadu kritických zpráv. Svým oponentům proto poslal jasnou výzvu.

Přidejte svůj názor 157 komentářů

Zdeněk Ondráček
doporučujeme

Do Lásky se pustil například poslanec KSČM Zdeněk Ondráček. „Také máte pocit, že se nula potřebuje zviditelnit? Je to stejný populismus, jako kdybych zítra napsal návrh ústavního zákona na zrušení Senátu. Vím, že to neprojde, ale budu v televizi a ve všech novinách. Bravo pane senátore. Nula zůstává nulou, ale víme, že je,“ rýpnul si do senátora komunista.

Senátora kvůli seznamu „hříchů“ prezidenta Miloše Zemana kritizuje i hradní mluvčí Jiří Ovčáček. „Spisek senátora Lásky ideologicky připomíná sovětskou tzv. Bílou knihu z roku 1968, oficiálně nazvanou “K událostem v Československu”,“ vzkázal Ovčáček.

Sám Láska přiznává, že kvůli své práci dostává desítky negativních reakci prostřednictvím e-mailu i sociálních sítí. „Někdo si dal práci a vypsal se s tím, co všechno si myslí, že dělám špatně. Jiní mi zase předvedli svoji bohatou slovní zásobu vulgárních výrazů,“ popsal Láska.

Pro všechny své kritiky má ale jeden vzkaz. „Odpověděl jsem všem stejně. Pojďme si o tom promluvit osobně,“ vyzval své názorové oponenty senátor.

„Pro všechny, kdo mají výhrady k mé práci senátora. V pondělí 11.3. od 17 hod. Vás čekám v Senátu. Sejdeme se na recepci C1. Zamluvil jsem nám salonek, kam se vejde až 50 lidí. Tak neváhejte a přijďte. Zkusíme si to všechno říct z očí do očí. Může to být zajímavé pro mě i pro Vás,“ myslí si senátor.

Loading...
Vstupte do diskuze (157)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česká reakce na Turecko: Porušilo mezinárodní právo

15.10.2019 22:43 Sněmovna dnes odsoudila tureckou invazi do Sýrie jako porušení mezinárodního práva. Premiér Andrej…

Čekají ústavu zásadní změny? Valachová jednala se Zemanem

15.10.2019 18:50 Prezident Miloš Zeman podporuje rozšíření pravomocí Nejvyššího kontrolního úřadu, rozšíření délky…

Získá Tibet opět svobodu? Když to zvládli Češi, dokážeme to i my, řekl…

15.10.2019 17:32 Tibetský národ má podobně jako Češi a Slováci před 30 lety naději na pokojné znovuzískání svobody,…

Walesa pronesl v Praze zlověstný projev: Tradiční systém stran už nefunguje

15.10.2019 17:22 Stranický systém rozdělený na levici a pravici už nefunguje. Politici nedokážou rychle přinášet…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama