Nebudu nikomu dělat děvku. Politika je svinstvo, naštvala se Šlechtová

Poslankyně a někdejší ministryně pro místní rozvoj a od prosince 2017 do června 2018 ministryně obrany ČR v první Babišově vládě Karla Šlechtová se pořádně zlobí. Na sociálních sítích

Přidejte svůj názor 45 komentářů

Šlechtová, Karla

Karla Šlechtová v pátek ráno na sociálních sítích zveřejnila velmi kritický a ostrý příspěvek „Fuck! Opravdu? Já fakt nechápu? Buď jsem naprosto blbá, anebo všichni okolo mě jen lžou,“ zlobí se poslankyně a někdejší ministryně za hnutí ANO.

„Asi jsem věnovala 4 roky svého ministerského života něčemu, čemu jsem věřila a byla to jen přetvářka. V tomto neumím proste fungovat. A nebudu,“ pokračuje rozhořčená Šlechtová.

„Politika je svinstvo. Hnus. Jsem ráda a nic NIC bych neudělala jinak. Děvkou nikoho v politice fakt nebudu. Jsem pyšná na vše, co jsem kdy učinila, a těším se, až se vše jednou provalí,“ dodala tajemně Šlechtová.

K čemu přesně se její příspěvek doplněný fotkou jí a legendárního „Turbohafíka“ vztahuje, neuvedla. Hnutí ANO nicméně včera rozhodovalo o kandidátce pro volby do Evropského parlamentu. O Šlechtové se spekulovalo jako o jedné z možných kandidátek, sama politička pro Seznam Zprávy řekla, že by se ráda stala europoslankyní, ale že čeká na schválení.

A to se podle všeho nestalo. ANO ve čtvrtek oznámil, že lídryní kandidátky bude europoslankyně Dita Charanzová, dvojkou její kolegyně z Evropského parlamentu Martina Dlabajová a na třetím místě figuruje ekonom Martin Hlaváček. Čtyřka na kandidátce patří Radce Maxové a pátou pozici zastává někdejší pirátský lídr z Mariánských Lázní Ondřej Knotek. O Šlechtové ovšem nepadlo ani slovo. ANO v posledních eurovolbách získalo čtyři mandáty, podle preferencí má velkou šanci je nejen obhájit, ale jejich počet zvýšit.

Vstupte do diskuze (45)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Střet zájmů? Senátor Valenta se vlastnictvím médií neprovinil, rozhodl…

19.03.2019 16:16 Senátní imunitní výbor zastavil disciplinární řízení se senátorem Ivem Valentou (za Soukromníky)…

Poslanci trhají rekordy? Dočkáme se dvouciferného čísla stran ve sněmovně

19.03.2019 16:04 Poločas rozpadu není termín vhodný pouze pro fyziku. Aktuální je i pro situaci v Poslanecké…

Petříček otevřel konzulát v Manchesteru, pomůže Čechům po brexitu

19.03.2019 15:00 Ministr zahraničí Tomáš Petříček otevřel český generální konzulát v Manchesteru, který má pomoci…

Zeman je pro zachování těžby uhlí. Ta hysterie v Německu špatně skončí,…

19.03.2019 14:13 Prezident Miloš Zeman dnes při návštěvě Karlovarského kraje opět podpořil zachování těžby uhlí pro…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama