Poslanec Volný ví, kdo může za požár Notre-Dame. Lidé se mu vysmáli

Poslanec Lubomír Volný, který nedávno vystoupil z SPD Tomia Okamury kvůli rozporům s předsedou strany, na Facebooku prezentoval konspirační teorii ohledně příčin požárů katedrály Notre-Dame v Paříži.

Přidejte svůj názor 49 komentářů

Lubomír Volný
doporučujeme

Podle předběžných zjištění je příčinou požáru katedrály nehoda. Vyjádření Lubomír Volný nepovažuje za věrohodné. "Plameny ještě nepřestaly devastovat historický svatostánek kdysi hrdé země a její úřady již mají jasno, že se jedná o nehodu," uvedl ve svém statusu na facebooku poslanec.

Zároveň stačil přijít s alternativní teorií a záměrem odhalit pravdu. "Nebudu světu pokrytecky lhát. Katastrofu takovýchto rozměrů, při použití restaurátorských a bezpečnostních norem na úrovni 21.století považuji v technologicky vyspělé zemi jako je Francie, za prakticky nemožnou a načasování na Velikonoce za plánované. Tento požár nepovažuji a nikdy nebudu považovat za nic jiného, než plánovaný útok těch, kteří již stovky let nenávidí evropskou svobodu, demokracii i křesťanstvím," uvedl Volný, ovšem žádné důkazy o tom, jak k požáru došlo neprezentoval.

"Nevěřím, že francouzské úřady, vzhledem k rozsáhlé islamizaci země, budou mít odvahu pátrat po pravdě a předpokládám snahu o zamaskování, popření i likvidaci jakýchkoliv indicií i konkrétních důkazů svědčících o opaku ve jménu “politické korektnosti”,strachu z pravdy a strachu z muslimské populace," vysvětlil, čemu věří český poslanec.

Argumenty poslance Volného sklidily u diskutujících značnou kritiku. "Pane poslanče, až budete po příštích volbách vyhodnocovat příčiny vašeho ostudného neúspěchu, tak si prosím vzpomeňte na i na tento mimořádně hloupý status. Přesto (nebo spíš právě proto) jsem moc rád za svobodu slova, tak jak ji lidé jako vy chápou, protože jako liberální demokrat se raduji pokaždé, když ze sebe lidé dělají hlupáky sami, bez cizí pomoci, naprosto dobrovolně a s patřičnou pompou a okázalostí," odpověděl Volnému účastník diskuze.

Jeden s diskutujících zareagoval v souvislostech konfliktu s předsedou SPD Tomio Okamurou. "Nečekal jsem, že je někdo blbější než Tomio, ale vy jste ho překonal! Gratuluji!"

Jiný z diskutéru dal událost do souvislosti s pokusem o teroristický útok nedávno odsouzeného Jaroslava Baldy. "Třeba to podpálil nějaký Francouz, který tím chtěl vyvolat vlnu nevole a upozornit na problematiku uprchlíků. #teamBalda."

Loading...
Vstupte do diskuze (49)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Dohra útoku na Feriho: Ozval se Klaus mladší i Ovčáček. A Kalousek se…

23.04.2019 22:34 Aktualizováno Útok dvou mužů na poslance TOP 09 Dominika Feriho vyvolal ostré reakce ze strany politiků. Většina…

Komunisté se ze zdanění náhrad radují, opozice chystá žalobu

23.04.2019 18:22 Komunisté uvítali dnešní rozhodnutí Sněmovny, která přehlasovala Senát a schválila zdanění…

Církve zaplatí daně z náhrad. Sněmovna přehlasovala veto Senátu

23.04.2019 17:53 Církve mají od příštího roku platit daň z peněžitých náhrad, které dostávají od státu za majetek…

Kdo všechno poletí se Zemanem do Číny? Doprovod mu budou dělat i známí…

23.04.2019 17:19 Prezident Miloš Zeman se během pracovní cesty do Číny setká s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem i…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama