Útok islámu na Evropu. Klára Samková po požáru Notre-Dame opět perlí

Právnička Klára Samková dostála své kontroverzní pověsti i v souvislosti s rozsáhlým požárem katedrály Notre-Dame. Rozhodně podle ní nešlo o náhodu, ale naopak o „útok islámu na Evropu“. Probíhající vyšetřování však ukázalo, že požár nejspíš souvisí s renovací věže chrámu.

Přidejte svůj názor 68 komentářů

Klára Samková
doporučujeme

Právnička Klára Samková, která vede do nadcházejících eurovoleb uskupení Alternativa pro ČR, nevěří předběžným zjištěním vyšetřovatelů rozsáhlého požáru pařížské katedrály Notre-Dame. Ti předpokládají, že požár někdo zavinil neúmyslně. Samková dala na Facebooku průchod emocím a na rovinu řekla, co si myslí.

„Kdepak se vzal takový požár?? To určitě nesouvisí! To jen čistě náhodou jsou fb účty nejen francouzských Arabů plné výsměchu a nekonečné řady výhrůžek. Kdy konečně pochopí francouzská vláda, že její země je ve válce? Kdy to pochopí Evropská unie a kdy i naše země? Musíme opravdu jen přihlížet našemu vlastnímu vraždění?“ ptá se známá právnička.

Samkovou prý nikdo nepřesvědčí o tom, že včerejší požár není „útokem islámu na Evropu“. „Má totiž příliš shodných znaků s ‚pádem‘ Dvojčat. V New Yorku i v Paříži si islámští ideologové, bezpochyby kvalitní stratégové, vybrali pro tamní společenství nejreprezentativnější objekty, a to jak rozměry, tak i ideovým obsahem,“ napsala Samková na facebookovém profilu.

Shodou okolností spojoval včerejší požár s teroristickými útoky 11. září 2001 i server YouTube, jehož algoritmus po krátký čas doplňoval přímý přenos některých světových médií šedým boxem, v němž video označoval za možný podvrh a odkazoval na článek o pádu obou věží newyorského World Trade Center.

Právnička si na závěr položila otázku, jak tomuto „útoku“ čelit. „Židovsko-křesťanský svět má arabský svět jako odbytiště zbrojařského průmyslu a sám z něj odebírá naftu. Jediná šance na obranu, která mne napadá je spojení s Čínou .Čímž se s vámi loučím a podotýkám – ne, nejsem ani Zemanův, ani Putinův agent, jen se koukám na svět,“ uvedla Samková.

Příčina požáru dosud není známá a vyšetřování pokračuje. Pařížská prokuratura však oznámila, že oheň podle všech předběžných zjištění vznikl neúmyslným zaviněním, podle nezávislých odborníků nejspíše v souvislosti s projektem renovace špičky kostelní věže. Podle rektora katedrály, biskupa Patricka Chauveta, byla všechna protipožární opatření v chrámu v pořádku.

Loading...
Vstupte do diskuze (68)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nejlepší prezident po roce 1989? Havel převálcoval Zemana, ukazuje průzkum

22.11.2019 13:53 Aktualizováno Nejlepším prezidentem po roce 1989 byl podle mínění lidí Václav Havel. Jako nejlepšího ho v…

Za stíháním Babiše stál Chovanec? Novinář Přibil má být obžalován pro…

22.11.2019 13:12 Policie navrhuje obžalovat novináře Marka Přibila za pomluvu kvůli textu zveřejněnému na serveru…

Babiš slibuje: Národní investiční plán představíme do Vánoc

22.11.2019 12:53 Vláda představí Národní investiční plán do Vánoc. Na setkání s představiteli českého stavebnictví…

Nervozita v TOP 09. Kdo bude novým předsedou? Strana je rozpolcená

22.11.2019 12:25 Téměř přesně deset let po ustavujícím sněmu si TOP 09 v neděli zvolí čtvrtého předsedu.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama