Jan Kraus bude kandidovat na prezidenta? Moderátor naznačil, co chystá

Bude mít Česko dalšího kandidáta na prezidenta? Moderátor a bavič Jan Kraus ve své show promluvil o tom, že je teď o lidi ze šoubyznysu zájem. Připomněl, že na Ukrajině vyhrál prezidentské volby komik Volodymyr Zelenskyj. Naznačil také, že i on by se mohl o křeslo hlavy státu ucházet.

Přidejte svůj názor 14 komentářů

Kraus, Jan
doporučujeme

„Asi jste stejně jako já zaznamenali, že na Ukrajině vyhrál Volodymyr Zelenskyj a stal se prezidentem. Komik, herec, moderátor…“ významně se odmlčel Jan Kraus, který se těmto vyjmenovaným profesím také věnuje.

„Rád bych připomněl, že ve Spojených státech je Donald Trump sice takzvaně boháč a něco stavěl, ale dlouho dělal reality show a v ní byl takový moderátor. Předtím Ronald Reagan – herec. Já to říkám jen tak mimoděk, že chápete, že je jenom na mně, kdy se případně rozhodnu,“ naznačil Kraus, že by také mohl kandidovat na prezidenta.

Zdůraznil, že by nebyl jediný z branže, kdo by se o post ucházel. „Pan Soukup, Jaromír, ohlásil kandidaturu. Co dělal předtím? Moderátora musel dělat! To teď letí. Svět chce moderátory. A já to chápu, je to kvalita,“ smál se.

„Uvidíme, ale nechci vyhrožovat… Chtěl bych jen říct, že je výrazem mého nejsilnějšího vlasteneckého cítění, že se o nic takového nepokouším,“ dodal s úsměvem na rtech Kraus.

Loading...
Vstupte do diskuze (14)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Piráti ukryli do volebního listu ostrý vzkaz pro Babiše

26.05.2019 09:36 Piráti opětovně prokázali, že se jedná o poměrně svéráznou stranu. Ve své volebním hlasovacím…

Eurovolby končí. Co bude s EU?

26.05.2019 05:15 Letošní volby do Evropského parlamentu dnes vyvrcholí, když k urnám zamíří miliony voličů ve 21…

Eurovolby 2019: Největší zájem byl v Praze. Voličů přišlo víc než posledně

25.05.2019 22:54 Aktualizováno Zájem Čechů o volbu poslanců Evropského parlamentu byl letos zřejmě o něco vyšší než před pěti lety…

Eurovolby 2019: Hlasy jsou sečteny, omylem unikly na internet

25.05.2019 21:23 Aktualizováno Hlasy voličů v evropských volbách v Česku sečetli volební komisaři ve všech okrscích, vyplývá z…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama