Babiš doporučil novým ministrům mediální klid: Nejdřív práce, komunikace později

Premiér Andrej Babiš (ANO) doporučil nově jmenovaným ministrům průmyslu, spravedlnosti a dopravy mediální klid. V nejbližší době by se podle něj měli soustředit na práci, obeznámit se s ministerstvy a komunikovat později, řekl Babiš novinářům na dnešní konferenci o rozvoji sítí páté generace v Praze.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Andrej Babiš, premiér ČR a předseda hnutí ANO
doporučujeme

Babiš uvedl ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka, ministryni spravedlnosti Marii Benešovou a ministra dopravy Vladimíra Kremlíka (všichni za ANO) do úřadů hned odpoledne po jejich úterním jmenování. Nemyslí si ale, že do práce nastoupili po Svátku práce až dnes. "Politici pracují stále, svátek nesvátek," řekl.

Ministři by podle premiéra měli dostat čas na to, aby se zorientovali v úřadech, než předstoupí před veřejnost a sdělí své konkrétní představy změn na jejich úřadech. "Já bych jim doporučoval hlavně mediální klid, aby se soustředili na práci, obeznámili se s ministerstvy. Komunikovat mohou později," uvedl.

Od vicepremiéra Havlíčka očekává lepší koordinaci mezi ministerstvy, které se zabývají investicemi. "Musíme se soustředit na investice, vyjednáváme o rozpočtu," vysvětlil Babiš.

Kremlík by měl uspíšit plánovanou legislativu. "Předpokládám, že pan ministr půjde do terénu. Pokud budu mít čas, budu ho doprovázet. Určitě se podívá na řešení D1, obchvatu Prahy a další věci, které chceme určitě uspíšit," dodal.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nehoráznost, likvidace důchodců, to je sprosté. Prezidentský kandidát se…

15.09.2019 22:36 Aktualizováno Petr Hannig nechápe, proč se žádná z parlamentních stran, která se obrací před volbami k voličům…

Okamura si v České televizi podal moderátorku

15.09.2019 10:52 Aktualizováno Na zastavení trestního stíhání premiéra Andreja Babiše (ANO) jsou různé reakce. Premiér se v…

Největší chyba! Největší zrada! Moderátor demonstrací 1989 říká: KSČ se…

15.09.2019 06:42 Publicista a scénárista Miroslav Anton z Plzně, který spolumoderoval demonstrace na náměstí v…

Státní rozpočet je na KRIZI špatně připraven, varuje NKÚ

15.09.2019 06:40 Státní rozpočet je na případnou ekonomickou recesi připraven ještě hůře, než tomu bylo před deseti…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama