Babiš se zbláznil? Měl jsem se raději střelit do nohy, tvrdí

Premiér a zakladatel hnutí ANO Andrej Babiš často říká, že do politiky nechtěl, ale že ho k tomu donutila situace v Česku. Dnes dokonce tvrdí, že se měl raději střelit do nohy.

Přidejte svůj názor 45 komentářů

Andrej Babiš
doporučujeme

Babiš o víkendu bilancoval, jeho hnutí totiž slavilo výročí. „Dneska je to přesně sedm let, co bylo zaregistrováno hnutí ANO. Měl jsem se radši střelit do nohy. Říká moje rodina a přátelé. Často si říkám, že mají pravdu,“ tvrdí premiér.

Kvůli hnutí prý málo spí a je v neustálém stresu. „Sedm let dřu pro to hnutí každý den až do noci. Sedm let stresuju všechny lidi kolem mě i sám sebe, aby to bylo. Jo, jsem náročný šéf, já vím. Ale vydupali jsme to ze země,“ chválí sebe i své kolegy.

Okrajově zmínil i ty, kteří už s ním a s ANO nespolupracují. „Tehdy před sedmi lety jsme neměli ani jeden mandát, jen obrovskou chuť něco dělat. Hodně lidí se vyměnilo, nezvládli moje tempo, nebo jsme se pohádali, což u mě jde vcelku snadno, přiznávám, ale výsledky jsou vidět,“ chvástá se premiér.

Dobrá jsou podle něj všechna ekonomická čísla, všechny výzkumy o spokojenosti i o bezpečnosti naší země. „Děkuju moc všem, co vytrvali a jsou s námi od začátku. Vy víte, kdo. A děkuju i všem, kdo se k nám přidávají, za jejich nadšení a tvrdou práci, kterou odvádějí každý den. Není to sranda, fakt ne,“ píše Babiš, který ocenil nejen své spolupracovníky, ale i voliče a příznivce.

Navíc se podělil fotku se zmijovkou. Její nošení mu prý poradili novináři namísto jeho červené kšiltovky s nápisem „Silné Česko“. „Tak tady ji máte. Jediný originál. Když jsem byl mladší, tak jsem v ní míchal beton a chodil na brigády,“ zavzpomínal Babiš.

Loading...
Vstupte do diskuze (45)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Budou sedět zastupitelé na obcích déle? Svaz chce prosadit pětiletý mandát

23.05.2019 14:58 Svaz měst a obcí (SMO) chce změnou volebního zákona prosadit pětiletý mandát pro obecní a městské…

Zeman zesměšnil člena ODS, který ho chtěl podříznout. Navezl se i do Petra…

23.05.2019 13:59 Prezident Miloš Zeman vystoupil na sněmu Hospodářské komory. Ve svém projevu pochválil komoru za…

Aktuální situace v ČR? Stagnujeme a stáváme se stále větším sociálním…

23.05.2019 13:52 Aktualizováno Česká republika se stává stále větším sociálním státem a nejde cestou reforem, řekl na dnešním…

Eurovolby 2019: Velký přehled, jak o víkendu volit. Pozor na kroužky!

23.05.2019 11:15 Blíží se volby do Evropského parlamentu, které se budou konat od 23. do 26. května 2019 ve všech…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama