Bára Basiková tvrdí, že jí Miloš Zeman zakázal zpívat. Ovčáček pro EZ ostře reaguje

Zpěvačka Bára Basiková na sociálních sítích podpořila protivládní demonstrace. Navíc obvinila prezidenta Miloše Zemana, že jí zakázal vystupovat s hudbou Armády ČR. Jenže to podle mluvčího prezidenta vůbec není pravda.

Přidejte svůj názor 241 komentářů

Bára Basiková
doporučujeme

„Jsem se všemi demonstranty a žádám totéž. Demisi Andreje Babiše,“ podpořila spolek Milion chvilek a všechny protestující zpěvačka Bára Basiková. „Chci žít a pracovat ve slušné a svobodné zemi, vychovávat své třetí dítě v pravdě, lásce a poctivosti,“ vzkazuje zpěvačka.

Poslední kapkou pro ni bylo, když přišel zákaz z Hradu. „Nestěžuju si, ale v pondělí jsem se dozvěděla, že mi pan Miloš Zeman zakázal vystupovat s hudbou Armády ČR, s níž spolupracuji už mnoho let, protože jsem se negativně vyjádřila k jeho osobě a funkci,“ prozradila Basiková.

„Te je mi ale svoboda a demokracie,“ posteskla si. „Ale co, k*nda sem, k*nda tam,“ zakončila Basiková svůj příspěvek slovy, která v minulosti použil v jednom z rozhovorů sám Miloš Zeman, když mluvil o ruské protestní skupině Pussy Riot.

O reakci jsme proto požádali i mluvčího prezidenta Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka. „Není to pravda. Pan prezident opravdu nemá čas se zabývat paní Basikovou. Má důležitější věci na práci. Jak se říká, umělci mají neustále pomyslných “osmatřicetpět”, a k podobnému nesmyslnému patosu pak není daleko,“ uvedl v reakci pro EuroZprávy.cz Ovčáček.

Za svoje slova se dočkala slov podpory, ale i kritiky. „Báro já myslel že jste říkala, když Zeman vyhraje volby, že emigrujete, tak pro boha co tady ještě strašíte?!“ podivuje se jeden z diskutujících na facebooku.

„Vy jste dosud svobodně nežila? Důkaz že to zakázal....máte? Na rovinu urážet hlavu státu ať je jaká chce by mělo bejt trestné. Pořád omíláte stejnou písničku co kdy řekl... ale kolik lidí s názorem proti prezidentu je sprostých... to už neřeknete!“ přidala se další z Češek.

„Báro, známe se osobně a jsem na Vás hrdý. S útoky počítejte, protože teď proti Vám půjde řada lidí. Buďte svá,“ podpořil naopak zpěvačku pan Jan. „Báro, je mi zle z těch negativních komentářů všech obhájců Zemana a Babiše. Prosím, buďte silná. Uráží jen nuly, co nic v životě nedokázaly,“ přidala se paní Štěpánka.

Loading...
Vstupte do diskuze (241)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nejlepší prezident po roce 1989? Havel převálcoval Zemana, ukazuje průzkum

22.11.2019 17:08 Aktualizováno Nejlepším prezidentem po roce 1989 byl podle mínění lidí Václav Havel. Jako nejlepšího ho v…

ANO oslabilo. Které strany to mají nahnuté? Nový volební průzkum

22.11.2019 16:13 Podpora hnutí ANO v listopadu mírně klesla, nicméně ji má mezi politickými stranami nadále největší…

Za stíháním Babiše stál Chovanec? Novinář Přibil má být obžalován pro…

22.11.2019 13:12 Policie navrhuje obžalovat novináře Marka Přibila za pomluvu kvůli textu zveřejněnému na serveru…

Babiš slibuje: Národní investiční plán představíme do Vánoc

22.11.2019 12:53 Vláda představí Národní investiční plán do Vánoc. Na setkání s představiteli českého stavebnictví…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama