Poslanec Rusnok: Kočí jsem nikdy nenaznačoval, že mám v úmyslu ji nahrávat

Praha - Poslanec Jiří Rusnok (VV) Kristýně Kočí nic nenaznačoval. Reagoval tak na středeční slova Kočí o tom, že jí v pátek 8. dubna nonverbálně signalizoval, že ji kolegové nahrávají za účelem diskreditace.

Přidejte svůj názor

Poslanec Jiří Rusnok (VV)
doporučujeme

"Minulý pátek, to je. 8. dubna 2011, jsem se sešel z vlastní iniciativy s poslankyní Kristýnou Kočí. Vzhledem k tomu, že jsme byli oba zvoleni jako poslanci Věcí veřejných v Moravskoslezském kraji, chtěl jsem Kristýně Kočí poskytnout své stanovisko k událostem posledních dnů," uvedl Rusnok.

Poslankyně se ho na začátku setkání zeptala, zda ji nahrává: "Na úvod našeho setkání se mě Kristýna Kočí dotázala, zdali u sebe nemám nahrávací zařízení a schůzku si nahrávám. Byl jsem velmi zaskočen její otázkou, nicméně jsem jasně odpověděl, že žádné nahrávací zařízení u sebe nemám a ani jsem neměl v úmyslu schůzku jakkoli dokumentovat," pokračoval dále poslanec.

Kočí o něm ve středu totiž řekla, že jí 8. dubna nonverbálně potvrdil, že je nahrávána. "Informaci o tom, že mé schůzky s bývalými kolegy z Moravskoslezského kraje mohou být nahrávány a použity k mé další diskreditaci a kompromitaci, jsem obdržela již v pátek. Tento fakt mi svou nonverbální reakcí před svědkem potvrdil poslanec Jiří Rusnok," uvedla Kočí.

Proti tomuto tvrzení se ale Rusnok ohradil. "Kategoricky odmítám, že bych jakkoliv verbálně i nonverbálně naznačoval, že mám v úmyslu naše setkání nahrávat. Zároveň odmítám, že bych stejným způsobem naznačoval, že by Kristýna Kočí mohla být nahrávána někým na nějaké z příštích schůzek," napsal Rusnok.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Peking varuje Hřiba: Podkopáváte česko-čínské vztahy, Praze to uškodí

18.07.2019 09:24 Čína vyzvala primátora Prahy Zdeňka Hřiba a vedení města k tomu, aby nepoškozovali čínsko-české…

Zeman přijme Babiše příští týden. Skončí tahanice o ministra kultury?

17.07.2019 19:56 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman přijme ve středu 24. července na zámku v Lánech premiéra Andreje Babiše (ANO)…

Souboj o post šéfa TOP 09: Sněm bude v listopadu, Czernin chce svrhnout…

17.07.2019 17:00 Opoziční TOP 09 uspořádá volební sněm 23. a 24. listopadu v pražském hotelu Don Giovanni.…

Česko a Německo na kordy kvůli uprchlíkům. Pomůžeme, ale žádné kvóty,…

17.07.2019 15:09 Česko je připraveno pomoci ve společném evropském řešení migrace, odmítá ale kvóty na rozdělování…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama