Soukup se vysmál demonstrantům: Nám se podařilo naplnit dvě Letné

Šéf televize Barrandov Jaromír Soukup se vysmál demonstrantům,kteří se zúčastnili nedávné demonstrace proti premiéru Andreji Babišovi na Letné.On sám tvrdí, že díky vysoké sledovanosti jeho kanálu za večer zaplnil dokonce dvě Letné.

Přidejte svůj názor 65 komentářů

Jaromír Soukup (TV Barrandov)
doporučujeme

Soukup se na facebooku chvástá, že díky čtvrtečnímu večernímu programu hlavního kanálu Barrandov.tv porazil ve sledovanosti jak veřejnoprávní televizní kanál ČT 24, tak i další podobně nastavené televizní stanice.

„Když vezmete v potaz, že včerejší zásah mého politického bloku byl 528 tisíc diváků, znamená to jediné - podařilo se nám naplnit dvě Letné! Čímž samozřejmě narážím na nedělní demonstraci Milionu chvilek pro demokracii, jíž se podle odhadů účastnilo čtvrt milionu lidí,“ posmívá se moderátor a majitel Barrandova protestujícím.

On sám takový výsledek považuje za úspěch. „Když si uvědomím, jaká mediální masáž oné demonstraci předcházela, kolik novinářů ji promovalo a také kolik umělců jí propůjčilo svou tvář, velmi mě těší, že zájem o mou osobu a mé pořady je z tohoto pohledu vyšší,“ hýří sebevědomím Soukup.

Pochvaluje si i to, jaký formát mají politické debaty, které nemoderuje nikdo jiný než sám Soukup. „Včerejší divácká sledovanost zároveň dokazuje, že styl politicko-diskuzních pořadů, který přináší moje televize, je pro diváky mnohem atraktivnější než standardní diskuze na jiných televizích. A v neposlední řadě je to podle mého názoru dostatečně vypovídající číslo, které potvrzuje celkový vliv televize a fakt, že jsme v mimořádně dobré formě,“ raduje se Soukup.

Loading...
Vstupte do diskuze (65)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rakety USA v Asii. Bude válka? Expert nám prozradil, o co Američanům jde.…

17.08.2019 07:41 ROZHOVOR - Východní Asie je dalším místem, kde to v současnosti vře. Prodemokratičtí demonstranti…

Se Šmardou ve vládě nebudu, prohlásil Babiš

16.08.2019 20:26 Premiér Andrej Babiš (ANO) s kandidátem ČSSD na ministra kultury Michalem Šmardou ve vládě nebude,…

Migranti jsou jako invazivní rostliny? Policie vyšetřuje poslankyni…

16.08.2019 19:11 Policisté vyšetřují poslankyni SPD z Karlovarského kraje Karlu Maříkovou kvůli jejím výrokům o…

Fischer vyzval Čínu, aby se v Hongkongu zdržela násilí

16.08.2019 17:53 Předseda senátního zahraničního výboru Pavel Fischer (nestraník) apeloval na Čínu, aby se v situaci…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama