Klaus ml. naostro: Dezinformační Seznam.cz! Tohle je zákulisí Trikolóry

Poslanec Václav Klaus mladší v pátek na sociální síti uvedl na pravou míru, co je pravdy na tom, že jeho hnutí Trikolóra jedná s ANO o podpoře vládního projektu. Představil také novou posilu hnutí s velkými politickými zkušenostmi.

Přidejte svůj názor 94 komentářů

Václav Klaus ml.
doporučujeme

V souvislosti s probíhající vládní krizí, jejíž konec je i po včerejším setkání předsedy ČSSD Jana Hamáčka a odstupujícího sociálnědemokratického ministra kultury Antonína Staňka s prezidentem Milošem Zemanem v nedohlednu, se v tomto týdnu objevila v médiích řada spekulací a teorií. Jedna z nich se týkala i vznikajícího hnutí Trikolóra Václava Klause mladšího.

V Poslanecké sněmovně měla údajně proběhnout zákulisní jednání o možné rekonstrukci vlády za podpory poslanců z řad Trikolóry. Václav Klaus mladší ovšem takové spekulace rázně popřel na sociální síti.

„Hnutí Trikolóra nevede žádná jednání o rekonstrukci vlády. Nemáme na to mandát voličů ani dostatečný počet poslanců. ‚Jde jen o fabulace a politické aktivity dezinformačního webu Seznam.cz,‛ okomentoval Václav Klaus ml,“ stojí od včerejška na facebookovém profilu hnutí.

Během pátku se ovšem objevila i jedna stoprocentně potvrzená informace. Václav Klaus mladší s předstihem představil novou posilu. „Odborný tým Trikolóry pro jednotlivé resorty představíme v září. Nicméně účast Petra Macha v ‚ekonomické sekci‛ s Markétou Šichtářovou mi dělá radost a už je to stejně venku,“ prozradil na Facebooku.

Narážel tak na fakt, že někdejší předseda Svobodných na Facebooku přiznal, že se zaregistroval na webu jako příznivec Trikolóry. „Fandím Václav Klaus ml. a rád mu pomůžu v jeho úsilí vnést zdravý rozum do české politiky. Své názory neměním. Chci Českou republiku jako svobodnou a normální zem,“ vysvětlil Mach.

Loading...
Vstupte do diskuze (94)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Robejškovi Realisté definitivně končí

22.07.2019 18:59 Většina členů politického uskupení Realisté dnes rozhodla o ukončení činnosti strany. ČTK o tom…

Pád exministra Havlíčka pokračuje, končí i jako náměstek svého jmenovce

22.07.2019 16:57 Bývalý ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček (ČSSD) končí jako náměstek současného ministra…

Babiš vyjádřil podporu kontroverznímu hnutí. A na sociálních sítích…

22.07.2019 16:45 Premiér Andrej Babiš na svém twitterovém účtu zveřejnil podporu prorodinné politice Hnutí pro život…

„Parchanti, kterým jde jen o moc.“ Šmarda tvrdě účtuje s ČSSD i ANO

22.07.2019 15:00 Kandidát ČSSD na ministra kultury, Michal Šmarda, se na svém facebookovém účtu poměrně tvrdě pustil…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama