Jan Hrušínský: Milí voliči Miloše a Andreje, oni si asi myslí, že jste blbí

Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský poslal ostrý vzkaz voličům prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše. Poukazuje na to, že dokázali přesvědčit skoro tři čtvrtiny Čechů, kteří nechtějí přijmout jednotnou evropskou měnu.

Přidejte svůj názor 109 komentářů

Hrušínský, Jan
doporučujeme

Jan Hrušínský patří mezi kritiky současného premiéra i prezidenta. Právě jejich voličům teď poslal vzkaz. „Milí voliči Miloše a Andreje, milí odpůrci eura. Milí největší odpůrci eura v Evropě! Víte, že už i Chorvatsko, Rumunsko a Bulharsko žádá o vstup do eurozóny? Až zase pojedete v létě na Balčik, na Mamáááj či na Makarskou - a budete platit šejdířům s českou korunou, vzpomeňte si!“ promluvil herec k těm, kteří nechtějí jednotnou evropskou měnu.

Poukazuje například na to, že výměna peněz je nevýhodná. „Víte, doufám, že při směně platíte víc než je cena? Řekli vám Miloš s Andrejem, že vás při každé směně šidí? Neřekli, že?  Já to tušil! Oni si asi myslí, že jste blbí, že si to neumíte spočítat a že jim na to skočíte. Oni vás zase straší, že se budete mít hůř, že jo? Jako vždycky. Skoro jako ti šmejdi, co šidí staré a bezbranné lidi,“ nešetří kritikou Hrušínský.

„Ale vy přece nejste všichni staří a bezbranní. A přitom vás přesvědčili tolik! 73% Čechů nechce euro - aniž by věděli proč. Bojí se ho (aniž by věděli proč) a bojí se představy, že by euro mohli mít. Jenže - zajímavá věc: přes 65% Čechů považuje euro za solidní a stabilní měnu, která má víc kladů než záporů. To je na hlavičku, milí Češi, že jo? Jestli vám mohu poradit, neřešte to ibalginem. Zkuste hlavičku zapojit a přemýšlet. To by nám mohlo prospět všem,“ vzkázal na závěr kritikům eura herec.

Loading...
Vstupte do diskuze (109)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Filip se Zemanem probírali Petříčkova slova o Izraeli

26.05.2020 21:29 Předseda komunistů Vojtěch Filip dnes s prezidentem Milošem Zemanem jednal o zahraniční politice,…

Zeman jednal se šéfem tajné služby ÚZSI Šimandlem či šéfem KSČM

26.05.2020 18:10 Prezident Miloš Zeman se dnes na Pražském hradě setkal s ředitelem Úřadu pro zahraniční styky a…

Spor o kompenzační bonus: MMR připraví způsob, jak nahradit obcím výpadek…

26.05.2020 17:06 Aktualizováno Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) připraví mechanismus, jehož prostřednictvím bude kompenzovat…

Papalášství Středočeského kraje? Trestní oznámení kvůli rouškám pobouřilo…

26.05.2020 16:53 Předseda středočeské ČSSD Robin Povšík se distancoval od trestního oznámení, které Středočeský kraj…

Související:

Právě se děje

Další zprávy