Nejsme hračka inženýra Zemana, stěžuje si Dolinek (ČSSD), Kalousek si však nebral servítky

V sociální demokracii už politikům dochází trpělivost s nekonečnými jednáními ohledně nového ministra kultury. Přístup prezidenta Miloše Zemana a předsedy vlády Andreje Babiše, dohodli jsme se, že se dohodneme vládní straně přestává vyhovovat. Na sociálních sítích však jde o velmi živé téma.

Přidejte svůj názor 65 komentářů

Petr Dolínek (ČSSD) uklízí nepořádek na tramvajové zastávce v Praze
doporučujeme

"Není divu, že by prezident ve své snaze posílit svou pozici nejraději sestavil vlastní vládu. My navrhli schopného manažera Michala Šmardu a stojíme za ním. Hrad by si spíše přál Jana Birke či jiné kádry podle své libovůle. Ale prezident má smůlu. Nejsme hračka inženýra Zemana," napsal na Twitteru poslanec Petr Dolínek (ČSSD).

Není divu, že sociálním demokratům dochází trpělivost. V novodobé historii ještě nikdy neuběhlo tolik času od podání demise k odvolání ministra.

Jenže na sociálních sítích už situace vyvolává takřka jen tragikomické reakce. 

"A ví o tom inženýr Zeman?" Napsal v reakci na komentář poslance Petra Dolinka komentátor Petr Honzejk. "Záleží na tom, v jaké kondici je pan Ovčáček..." pokračoval s nadhledem i sám Dolinek.

Ještě ostřejší byla reakce poslance za TOP 09 Miroslava Kalouska, který dění na sociálních sítích také velmi rád komentuje.

V tom, že nejsou Zemanovy hračky s Dolínkem souhlasil i Kalousek. "To nejste. Miloš Zeman s Vámi zachází jako s toaletním papírem a ten není na hraní," uvedl bývalý ministr financí.

Jak celá ústavní krize dopadne je nejasné, nicméně podle současných vyjádření se kličkování politikům ČSSD přestává líbit.

Loading...
Vstupte do diskuze (65)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Hřib: Babiš mi sdělil, že Praha nedostane nic. S Letňany má jiné plány

17.09.2019 19:23 Aktualizováno Premiér Andrej Babiš (ANO) sdělil pražskému primátorovi Zdeňku Hřibovi (Piráti), že Praha kvůli…

Sněmovní výbor v čele s Kalouskem kritizuje rozpočtovou politiku vlády

17.09.2019 19:14 Aktualizováno Rozpočtová politika vlády snižuje podle sněmovního kontrolního výboru odolnost státního rozpočtu…

ČSSD rázně zasahuje: V Ostravě chce zrušit řadu organizací

17.09.2019 18:50 Moravskoslezská ČSSD chce odebrat licenci řadě ostravských organizací. Zdůvodňuje to špatným…

Babiš opět propagoval novou vládní čtvrť. Hřib reagoval, Praha má jasné…

17.09.2019 17:02 Postoj vedení Prahy a její požadavky související s možnou výstavbou vládní čtvrti v Letňanech se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama