Paroubek oznámil "spolupráci" s poslancem Škárkou. Členem až po soudu!

Praha - Předseda Národních socialistů – levice 21. století (LEV 21) Jiří Paroubek v úterý oznámil navázání neformální spolupráce s nezařazeným poslancem Jaroslavem Škárkou. O Škárkově případném působení přímo ve straně se rozhodne až po jeho soudu v kauze údajného uplácení šéfem poslanců VV Vítem Bártou.

Přidejte svůj názor

Jiří Paroubek (Předseda NS-LEV 21)

"Zahájili jsme neformální spolupráci s nezařazeným poslancem Jaroslavem Škárkou a já věřím, že to bude dobrá spolupráce. Těším se na ni," uvedl v úterý Paroubek.

Podle Škárky jsou nezařazení poslanci v Poslanecké sněmovně diskriminováni. "Proto je jen v pořádku, že budeme nějakým způsobem spolupracovat. Myslím, že to může být ku prospěchu fungování sněmovny," prohlásil Jaroslav Škárka.

Ten zároveň uvedl, že o jeho případném působení přímo v Paroubkových národních socialistech se bude rozhodovat až po soudu, který má rozhodnout v kauze údajného uplácení šéfem poslanců Věcí veřejných Vítem Bártou.

"A já věřím, že ten soud skončí v můj prospěch," dodal Škárka.

Státní zastupitelství před časem soudu předalo žalobu na předsedu poslaneckého klubu Věcí veřejných Víta Bártu, kterého viní z podplácení. Před soud půjde i nezařazený poslanec Jaroslav Škárka (dříve VV), který se měl provinit přijetím úplatku.

Témata: Paroubek, Jiří
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Můžete už s tím Zemanem něco udělat? Dokud to s ním nesekne, bude škodit.…

11.12.2018 22:09 Aktualizováno To, jak se v posledních dnech vyjadřuje prezident Miloš Zeman v souvislosti se zprávou Bezpečnostní…

Babiš poškozuje Česko, neváhá žalovat sousední stát. Opozice velí do…

11.12.2018 19:29 Aktualizováno Kauzy premiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše podle opozice poškozují pověst České republiky v…

Zeman přijal šéfa NBÚ Langa, jen pár dní před soudem o Mynářovu prověrku

11.12.2018 18:43 Aktualizováno Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě přijal ředitele Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ)…

Výstavba bytů? Babiš chce finančně motivovat obce, ty příliš nadšené nejsou

11.12.2018 16:45 Stát chce finančně motivovat obce k budování bytů, kterých je nedostatek. Využít mohou programu…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama