MODRÁ SLEVA! Stranická příslušnost přinese věrnostní slevy

Praha - Stranická karta bude pro členy ODS do budoucna znamenat například levnější volání u T-mobilu, nebo pojištění od České pojišťovny. Opoziční ČSSD namítá, že do politiky by se mělo vstupovat hlavně kvůli myšlenkám, ne slevám, píše pondělní Mladá fronta Dnes.

Přidejte svůj názor

ilustrační fotografie

"Do věrnostního programu politické strany jsme se rozhodli zapojit z obchodních důvodů. Přistupujeme k ODS jako k ostatním významným klientům, tedy firmám, sdružením a podobně," vysvětlil mluvčí České pojišťovny Tomáš Zavoral. T-mobile to zase ústy své mluvčí komentuje slovy: "Jde o standardní nabídku služeb za zvýhodněných podmínek, kterou poskytujeme všem velkým firemním zákazníkům, ať už jde o podniky, státní úřady, církve nebo politické strany". Nabídku pro ODS nekonkretizovala. Uvedla jen, že vždy vychází z představ zákazníka. Politická strana, jež se obecně snaží ve volbách získat moc a prosazovat své zájmy, se tak začne chovat jako firma. V souvislosti s programem připravuje ODS změnu grafického vzhledu členské karty a prodloužení její platnosti z jednoho na tři roky.

Lídr opoziční ČSSD Bohuslav Sobotka se nad strategií ODS pozastavuje: "My o ničem takovém neuvažujeme. V politické straně by mělo jít o program a sdílení společných hodnot, nikoliv o komerční slevy".

Témata: ODS
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kolik stojí Babišův oběd zdarma? Jde tu o víc než páchání dobra

16.12.2018 20:28 Aktualizováno Komentář Petra Šulky – Zdá se vláda premiéra Babiše našla nový hit, který ji má udržet voliče a…

Mísení ras je pr*ser? Třeba když se Moravané smíchají s Japonci, vzkazují…

16.12.2018 20:13 Aktualizováno Tomio Okamura si dnes na svém facebookovém profilu postěžoval na text v jedné přírodopisné učebnici…

Poslanci a senátoři, zastavte Zemana! Téměř 5000 lidí požaduje obvinění…

16.12.2018 16:40 Pondělní výzva poslancům a senátorům Parlamentu ČR, jejíž autoři viní prezidenta z velezrady, má už…

Likvidační sankce kvůli e-receptu? Nic takového, ujišťuje Vojtěch lékaře

16.12.2018 14:52 Lékaři se nemusejí obávat, že by za nevydání elektronického receptu po Novém roce mohli dostat…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama