Dobešův návrh na financování regionálního školství. Chládek: Větší hloupost jsem neslyšel

Praha - Návrh ministra školství Josefa Dobeše (VV) na financování regionálního školství je zatím jeho nejnebezpečnějším nápadem, uvedl během pondělního veřejného slyšení k této problematice v Senátu Marcel Chládek (ČSSD). Podle sociálnědemokratického senátora je návrh likvidační.

Přidejte svůj názor

Marcel Chládek

"Jsem naprosto šokován z vystoupení zástupce ministerstva školství. Když pominu, že tu není pan ministr, a pokud je nemocen, tak proč tu není jeho první náměstek, poslali sem člověka, který tu přečte něco, co naprosto nereaguje na proběhlou diskusi. To je něco nehorázného," prohlásil Chládek.

Podle stínového ministra školství ČSSD zazněla na veřejném slyšení řada připomínek, které se týkaly především omezení základního školství v regionech a likvidace inkluzívního vzdělávání.

"A podle mého názoru je to likvidace celého školství. Je to zatím nejnebezpečnější návrh, který z pana ministra vypadl. Už z něj vypadly různé hlouposti, ale tohle je snad největší, co jsem za jeho éry viděl," prohlásil Chládek.

Témata: Chládek, Marcel
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kolik stojí Babišův oběd zdarma? Jde tu o víc než páchání dobra

16.12.2018 20:28 Aktualizováno Komentář Petra Šulky – Zdá se vláda premiéra Babiše našla nový hit, který ji má udržet voliče a…

Mísení ras je pr*ser? Třeba když se Moravané smíchají s Japonci, vzkazují…

16.12.2018 20:13 Aktualizováno Tomio Okamura si dnes na svém facebookovém profilu postěžoval na text v jedné přírodopisné učebnici…

Poslanci a senátoři, zastavte Zemana! Téměř 5000 lidí požaduje obvinění…

16.12.2018 16:40 Pondělní výzva poslancům a senátorům Parlamentu ČR, jejíž autoři viní prezidenta z velezrady, má už…

Likvidační sankce kvůli e-receptu? Nic takového, ujišťuje Vojtěch lékaře

16.12.2018 14:52 Lékaři se nemusejí obávat, že by za nevydání elektronického receptu po Novém roce mohli dostat…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama