Na mítinku LEV 21 se rozdávaly balónky, karafiáty a pivo

Chomutov - Zhruba stovka lidí dorazila v pátek odpoledne na předvolební mítink národních socialistů do Chomutova, aby si vyslechla plány předsedy NS-LEV21 Jiřího Paroubka a krajských kandidátů strany pro Ústecký kraj. Národní socialisté nabízeli zejména své recepty pro boj s nezaměstnaností a korupcí.

Přidejte svůj názor

Paroubek společně s ústeckými kandidáty do zastupitelstva a Senátu v pátek objel Vejprty, Březno, Jirkov a Chomutov. Právě v posledním jmenovaném městě mluvil především o vysoké nezaměstnanosti i korupci ve veřejné správě. Několikrát se také opřel do politiky současné koaliční vlády premiéra Petra Nečase (ODS).

"Největším problémem dnešní doby je drahota. Když jdete nakupovat do českého supermarketu a porovnáte ceny s německými supermarkety, zjistíte, že ceny potravin u nás jsou zhruba o třetinu vyšší. To je podivná informace. A vláda se přitom domnívá, že je možné dále přitahovat šrouby. Tak to ale není," prohlásil během mítinku v Chomutově Jiří Paroubek.

Programovými prioritami národních socialistů jsou podle něj nejen řešení nezaměstnanosti a často zmiňovaný boj proti korupci, ale i zachování zdravotnictví v kraji: "Chceme například udržet pět krajských nemocnic v rámci Krajské zdravotní."

Mítinku se zúčastnil také Paroubkův dlouholetý přítel, herec a bavič Jiří Krampol. Ten mluvil především o současných důchodcích. "Nás, důchodců, je stále víc. Rozmnožili jsme se, přemnožili jsme se a je z nás škodná. A oni teď nevědí, co s námi," glosoval.

"Krajské volby se blíží a budete to právě vy, kdo rozhodne o dění v našem kraji pro příští čtyři roky. Někteří lidé se politice mohou smát, někteří z nás jsou na ni právem naštvaní a někteří z ní chtějí brečet. Proto vás chci požádat, abyste přišli k volbám. Nejít k volbám je špatně, protože pak tam zůstanou stále ti samí," doplnil poslanec NS-LEV 21 a kandidát strany do Senátu za volební obvod Litoměřicko a Slánsko Jiří Šlégr.

Národní socialisté během pátku v Chomutově rozdávali lidem balónky a karafiáty, zdarma čepovali malinovku a pivo, pro děti vedle pódia postavili skákací hrad.

Témata: Paroubek, Jiří | Volby
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Roman Onderka byl nominován na 1. místopředsedu ČSSD

17.01.2019 20:04 Poslanec Roman Onderka (ČSSD) získal dnes od jihomoravské organizace ČSSD nominaci na prvního…

Soudce se pustil do Zemana. A Ovčáček se rozhodl, že to tak nenechá

17.01.2019 19:55 Aktualizováno Bývalý předseda a nynější soudce Nejvyššího správního soudu (NSS) Josef Baxa cítí velké zklamání z…

Hrad zasahuje do justice? Piráti, TOP 09 a STAN chtějí skandál řešit ve…

17.01.2019 19:18 Aktualizováno Bývalý předseda Nejvyššího správního soudu (NSS) Josef Baxa dnes uvedl v rozhovoru pro Deník N, že…

Jaromír Soukup na Hrad? Mediální magnát si brousí zuby na prezidentské…

17.01.2019 17:06 Aktualizováno Podnikatel, moderátor a majitel stanice Barrandov Jaromír Soukup oznámil, že zakládá politické…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama