Paroubek chce zavařit Nečasovi a jeho vládě!

Praha – Pro stranu NS-LEV21 Jiřího Paroubka skončily uplynulé volby debaklem, ale nevzdává se. Snaží se z fiaska rychle oklepat a pokračovat v politice dál. Tak alespoň vystupuje Paroubek před svými spolustraníky, kterým adresoval dopis.

Jiří Paroubek
doporučujeme

Paroubek výsledek voleb v žádném případě nepovažuje za úspěch, ale rozhodně by se neměl zbytečně příliš dramatizovat. Nejhorší prohra byla v rámci Ústeckého kraji, ve kterém měl Paroubek už jako předseda sociální demokracie velkou podporu voličů, a proto se i strana NS-LEV21 zaměřila především na tuto oblast republiky. Jiné kraje pro Paroubkovu stranu byly přípravou pro volby do Poslanecké sněmovny, které považuje za hlavní cíl.

„Věřím, že jsme schopni se probojovat v parlamentních volbách do Poslanecké sněmovny, zejména budou-li volby v řádném termínu," uvádí Paroubek. V následujících dnech a měsících plánuje dořešit finanční základnu strany, sehnat nové členy, rozšířit organizační síť strany a členskou základnu. Při nadcházejících schůzích sněmovny plánuje spolu s Jiřím Šlégrem vystupovat razantně proti vládě Petra Nečase, vytvořit stranickou stínovou vládu z odborníků v daných oblastech.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Palachův příběh je stále silný a bolavý. Jeho čin ale pomohl k pádu…

16.01.2021 15:29 Jeho jméno je velmi spjaté s Městskou částí Praha 2. Student Filozofické fakulty Univerzity Karlovy…

Sněmovnu čeká jednání o kurzarbeitu, podle plánu má být od března

16.01.2021 14:31 Sněmovna by mohla v příštím týdnu jednat o připravovaném kurzarbeitu. Novela o zaměstnanosti s…

Zemanovu stížnost ve sporu o Ošťádalovu profesuru zamítl soud

15.01.2021 16:13 Aktualizováno Nejvyšší správní soud (NSS) zamítl stížnost prezidenta Miloše Zemana proti verdiktu, podle kterého…

Operátoři o ověřovacích SMS k očkování nevěděli, tvrdí asociace

15.01.2021 11:23 Operátoři se dozvěděli o požadavku státu na SMS ověření při registraci k očkování proti nemoci…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama