Lidé se bouří: Blažek je všehoschopný ODSesácký brněnský dacan a gauner!

Praha – Výrok ministra spravedlnosti Pavla Blažka /ODS/ o omezení svobody slova na internetu vyvolal bouřlivé reakce na sociálních sítích. Za mnohé z názorů by lidé dostali podle návrhu Blažka tučnou pokutu.

Přidejte svůj názor 31 komentářů

Pavel Blažek /ODS/, ministr spravedlnosti
doporučujeme

Pavel Blažek /ODS/ navrhuje, aby se urážlivé a pomlouvačné komentáře na internetu mnohem tvrději trestali. Měly by padat tučné pokuty a soudy by měly pracovat rychleji.

Lidé v reakci na tato slova ihned začali mluvit o cenzuře a ministra Blažka srovnávali s komunisty. Administrátor stránky „Stydím se za vládu ČR a chci její demisi" k tomu napsal: „Tak se podívejte na tu svini z ODS. Chce zakázat svobodně se vyjadřovat! Tohle je demokracie podle ODS! Ty blbečci studentíci demonstrují proti radní z KSČM v Jihočeském kraji, ale tohle jim nevadí! Přitom tohle je ohrožení demokracie a svobody! Tohle je totalita ODS!"

Bob Lučan zase považuje KSČM za mnohem méně problémovou. „Dnešní komunisti jsou proti ODS romantici. ODS to je ta největší zrůdnost, co tady kdy byla!" napsal. Podle Stanislava Vaculíka je Blažek „všehoschopný ODSesácký brněnský dacan a gauner!"

Na stránce Žít Brno se zase mluví o návratu samizdatu. „Oprašte psací stroje a průklepáky, bude z vás samizdat," komentuje návrh Blažka Zuzana Ouhrabková.

Loading...
Témata: Blažek, Pavel
Vstupte do diskuze (31)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šašek Hašek, šašek Babiš. Kalousek se naštval kvůli zdanění restitucí,…

24.04.2019 22:58 Aktualizováno Poslanci definitivně přehlasovali Senát a rozhodli, že církve mají od příštího roku platit daň z…

loading...

Zastupitelé Prahy 4 svrhli vedení, novou starostkou je Michalcová

24.04.2019 22:56 Praha 4 má ode dneška nové vedení, opozice si s koalicí vyměnily role. Zastupitelé nakonec odvolali…

Komunisty jsme měli zakázat. Politici zuří kvůli restitucím, ozval se…

24.04.2019 18:45 Aktualizováno Opoziční politici i někteří senátoři se netají tím, že zdanění restitucí považují za zásadní chybu…

Babiš se sešel se šéfem slovinské Národní rady, jednali o migraci

24.04.2019 17:47 Premiér Andrej Babiš (ANO) a předseda slovinské Národní rady Alojz Kovšca dnes v Praze hovořili o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama