"Zemědělci vyšlechtili LIDEM superkrávu. Věnují ji armádě..."

Praha – Možný nástup vicepremiérky pro boj s korupcí Karolíny Peake do funkce ministryně obrany po Alexandru Vondrovi děsí nejen politiky, ale i řadu občanů. Vznikla proto petice proti jejímu jmenování ministryní.

Karolína Peake /LIDEM/
doporučujeme

„My občané České republiky, využíváme svého práva a podáváme touto peticí svůj protest proti návrhu pana Nečase a nesouhlasíme, aby do výkonné rozhodující a klíčové politické funkce České republiky, ministra obrany ČR, byla jmenována novicka, odborně, politicky a stranicky v parlamentu nezpůsobilá Karolína Peake," píše se v petici.

S touto myšlenkou již od 6. prosince vyjádřilo souhlas přes dva tisíce občanů. Petice je umístěná na serveru Jednej.cz pod názvem „Petice: Za nejmenování Karolíny Peake do funkce ministra obrany ČR".

A nejen, že se objevují nové a nové podpisy, Peake byla navíc označena za zkorumpovanou zlodějku a novodobou diktátorku, která chce získat všechna možná i nemožná místa.

„Hit letošních Vánoc: v českém Kašpárkově zemědělci vyšlechtili LIDEM superkrávu. Věnují ji armádě. Teď se vedou jednání o tom, kdo bude koho dojit... přitom je to všechno tak logické," pouští se do Peake jeden z diskutujících.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

KDU-ČSL schválila volební koaliční smlouvu s ODS a TOP 09

05.03.2021 19:48 Širší vedení KDU-ČSL schválilo volební spojenectví s ODS a TOP 09 i program tohoto uskupení, které…

Komunistický poslanec Dolejš se léčí s nálezem na plicích v nemocnici

05.03.2021 16:45 Aktualizováno Poslanec KSČM Jiří Dolejš se léčí v nemocnici s nálezem na plicích. Informoval o tom na své…

Vláda vyzvala k maximální práci z domova. Stav hromadného postižení osob…

05.03.2021 16:05 Vláda vyzvala zaměstnavatelské svazy, aby firmy dělaly maximum pro to, aby lidé co nejvíce…

Další kontroverzní výrok Volného. Šíření viru spojil s kroužením letadla…

05.03.2021 15:03 Aktualizováno Poslanec Lubomír Volný na sebe v posledních dnech upozornil několika facebookovými příspěvky. V…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama