Ten prolhaný, opilý buran je bezpečnostní riziko! hřímá poslanec Štětina

Praha - Zatímco například primátor Bohuslav Svoboda /ODS/ zachovává dekorum ohledně údajné virózy prezidenta Zemana, jiní politici si neberou servítky.

Přidejte svůj názor 44 komentářů

Jaromír Štětina /TOP09/
doporučujeme

Poslanec Jaromír Štětina /TOP09/ například na sociální síti uvedl: "Pan primátor Svoboda nechce pana prezidenta hodnotit. I já cítím, že pan Zeman byl zvolen v souladu s Ústavou a je hlavou státu. To mi ale nebraní otevřeně říci, že pan prezident je buran, lhář a opilec." Následně ještě dodal, že Zeman pro ČR představuje bezpečnostní riziko.

Podobně ostrý byl i první místopředseda KDU-ČSL Marián Jurečka. "Jsou chvíle, kdy si politik nemůže dovolit přivodit virózu a namazat se jako ruský mužik. Neúcta k historickému symbolu naší země a následné lhaní jen přispívá ke škodlivé atmosféře: Dnes už je mnohým lidem úplně jedno, co se v našem státě děje. Prosperující a fungující země potřebuje politiky i občany s dobrým vychováním a prezident by měl jít příkladem," komentoval prezidentův stav.

Nevybíravě komentoval prezidentovy malátné pohyby i ministr financí Miroslav Kalousek /TOP09/, o jehož kladném vztahu k alkoholu se také dobře ví. "Já jsem to neviděl. Ale dnes jsem slyšel, že chybělo málo a ke korunovačním klenotům, koruně, žezlu a jablku přibyla ještě šavle," řekl pro Lidové noviny.

Tyto reakce vyvolal stav prezidenta Zemana při zpřístupnění korunovačních klenotů. Oficiálně má virózu, která ho oslabila. V zákulisí se ale hovoří víc o alkoholu než o viru.

Loading...
Vstupte do diskuze (44)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemanův expertní tým se sešel v Lánech, řešil vztah k EU a Turecko

13.10.2019 18:08 Expertní tým prezidenta Miloše Zemana dnes na zámku v Lánech za účasti premiéra Andreje Babiše (ANO…

ČSSD se propadla na dno. Nemusí se dostat do Sněmovny

13.10.2019 15:02 Podpora vládní ČSSD v září o jeden procentní bod klesla, menší vládní strana se podle modelu…

Česko bude na výzkum vesmíru dál dávat 1,5 miliardy ročně

13.10.2019 14:59 V příštích pěti letech bude Česká republika na kosmické programy jako člen Evropské kosmické…

Česko už není suverénní země. Václav Klaus drsně promluvil o ODS Trikoloře…

12.10.2019 22:52 Aktualizováno Bývalý prezident Václav Klaus starší zavzpomínal na 90. léta a bránil kuponovou privatizaci. V…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama